Kaip žiemos aprangą stilingai paįvairinti madingaisiais kailiais

Prasidėjus šalčiams, iš urvelių vienas po kito pamažu išlenda kailiai. Kažkas užsimeta vintažinius karakulio, įsisupa į ilgus audinių arba renkasi dirbtinius, - savo tinklaraštyje „Flowerwheels“ rašo mados ekspertė Vaidilė Marija Vasiliauskaitė.

Tikras kailis yra natūralus produktas, kurį galima ne kartą perdirbti. Sunešiotas jis suyra savaime ir nepalieka pėdsakų. Dirbtinio kailio gamybai naudojamas plastikas, nori nenori gamtą šis teršia, o išmestas dyla metų metus. Vis dėlto kalbos apie populiarėjantį sąžiningą, tam tikrus standartus atitinkantį kailinių žvėrelių auginimą, ir suvokimas, kad vienintelis jų gyvenimo tikslas yra dailūs kailinukai, šiek tiek kertasi. Kad ir kaip jautru būtų, mada nėra švelni, ji žaidžia savomis taisyklėmis, kiekvienas turi teisę rinktis tai, kas jam priimtina.

Ne pirmus metus daugėja mados namų, atsisakančių savo kolekcijoms naudoti natūralų kailį. Prabangieji "Gucci", "Michael Kors", "Jimmy Choo", "Stella McCartney" - tik keli mados grandai, kovojantys prieš natūralų kailį. Be abejo yra ir tų, kurie eskizų nė nepradeda be laputės rankogalių ar poros meškėnų ant palto. Natūralus ar dirbtinis, šiandien kailis žiemos tendencijose žvilga visu gražumu, nuo dailių apykaklaičių iki kailinių bumbulų, kuriais puošiamos ir kepurės, ir bateliai.

Ryškiaspalviai kailio drabužiai ir aksesuarai - tikrų tikriausia vitaminų bomba baltai žiemai. Mėlyni, geltoni ar rožiniai kailiniai net ir pavargusius, druskų nuvalgytus batelius prikels naujam gyvenimui, o megzta kepurė kailio kutu papuoš ir savaitę miego stygių kenčiantį veidą.

Keli trumpi patarimai, kaip nepakliūti į kailinukų spąstus ir pasitikti žiemą minkščiau:

* * *
* * *
* * *

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis