Mados savaitėje lietuvė Marija susipažino ir su Naomi Campbell

Mados savaitės – daugelio mados pasaulio atstovų laukiamiausias renginys: jauniems dizaineriams tai galimybė prisistatyti ir pradėti svaiginančią karjerą, mados gigantams – priminti apie save ir sužibėti vis kitomis spalvomis.

Na o kokių įspūdžių iš šių renginių parsiveža žiūrovai? Mintimis apie neseniai praėjusią Londono mados savaitę dalijosi aktorė ir modelis, modelių agentūros „Lama Model Management" vadovė Marija Lama.

M. Lama iš Londono grįžo kupina įspūdžių – čia ne tik pamatė naujausias rudens sezonui skirtas kolekcijas, bet ir sutiko daugybę įsimintinų asmenybių. Tarp jų ir britų supermodelį Naomi Campbell, kurią Marija sutiko pačios N. Campbell organizuotame labdaros renginyje „Fashion for Relief“. Renginio metu surinktos lėšos buvo paaukotos nuo ebolos viruso kenčiančioms šalims. Čia vyko ne tik įspūdingas madų šou, kur dalyvavo Micko Jaggerio dukra Georgia May Jagger, dizainerė Vivenne Westwood, Jorko hercogienė Sarah Ferguson ir daug kitų įžymybių, bet ir aukcionas, kurio metu svečiai galėjo įsigyti garsių dizainerių suknelių bei meno kūrinių. Surinkta per milijoną svarų sterlingų.

Marija taip pat stebėjo garsių mados namų kolekcijas, tarp kurių buvo ir dizainerio Julien Macdonald šou. J. Macdonald, kurį turbūt geriausiai pažįstame kaip vieną iš „Britain's and Ireland's Next Top Model" teisėjų, Londone pristatė moteriškumą itin pabrėžiančių suknelių kolekciją. Renginys M. Lamą sužavėjo savo elegancija – Julienas moteryje stengiasi pabrėžti jos drąsą, pateikti ją kaip stiprią ir nebijančią gyvenimo iššūkių, bet kartu labai moterišką ir seksualią. Britus, įpratusius prie rutinos išvargintų, vienodai pilkų moterų, toks įvaizdis turėjo išties maloniai nustebinti.

Vis dėlto britų mados gigantas „Burberry“ surengė šou, kuriam neprilygo niekas. M. Lama pasakojo, kad tai vienas įspūdingiausių jos matytų mados pristatymų. Nors moteriai teko tikrai ne kartą lankytis ne tik Londono, bet ir Paryžiaus, Milano, Niujorko madų savaitėse, šis renginys iš tikrųjų gniaužė kvapą. Viskas vyko Hyde parke specialiai renginiui pastatytoje stiklinėje patalpoje. Mados namų kūrybos vadivi Christopherio Bailey palaikyti susirinko būrys įžymybių – modelis bei dainininkė Cara Delevingne, dainininkas Ronanas Keatingas, supermodeliai Kate Moss ir Naomi Campbell, madų fotografas Mario Testino ir daugelis kitų. Pristatymo metu dainavo Clare Maguire, o podiumu žengė į 70-ųjų dvasią įkūniję modeliai: pristatyta kolekcija buvo itin moteriška ir spalvinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis