Kaip dėvėti džinsus, jei esi apvalesnių formų mergina

Nelengva išsirinkti džinsus, jei nesi iš tų, kurios telpa į S dydžio drabužius. COSMO siūlo kelis stilistų patarimus ir gudrybes apvalesnių formų merginoms!

Protingai sluoksniuok drabužius ir rinkis aksesuarus
Atsegtas švarkelis, krentantis ant tavo klubų – puiki išeitis norint kompensuoti tavo nemažą užpakaliuką. Prie jo priderink ilgą kaklo papuošalą, kuris nukreips dėmesį į tavo liemenį. Tai sukurs linkius ten, kur jų niekada anksčiau nebuvo.

Dėvėk plėšytus džinsus ir raštuotas palaidines
Įplėšimai tavo džinsuose suardys nuobodų jų vientisumą, o prie tokių džinsų puikiai derės raštuota palaidinė, kuri atkreips aplinkinių dėmesį.

Užsirišk ant liemens marškinius
Taip, tai pats lengviausias stiliaus triukas, apie kurį galbūt net nepagalvojai. Jeigu tavo figūra obuolio formos arba šiaip nori labiau akcentuoti liemenį, tiesiog užsirišk ant jo marškinius (aukščiau klubų) ir pirmyn! Paprasta!

Rinkis modelius aukštesniu liemeniu ir avėk avalynę aukštesniais kulnais
Jeigu tavo liemuo yra gražiausia tavo kūno vieta, tuomet išnaudok jos galią. Sukišk palaidinę į kelnes (ji turi lengvai kristi), o savo įvaizdį užbaik aukštakulniais, kurie sukurs ilgesnių kojų įspūdį.

Išdrįsk apsinuoginti...
Vietoj susikoncentravimo į prasčiausiai atrodančias savo kūno vietas, verčiau akcentuok pačias gražiausias. Ir išdrįsk tiek tiek apsinuoginti. Trumpa pilvą atidengianti palaidinė puikiai tinka toms, kurios turi smėlio laikrodžio figūras, o štai ilgas neužsegtas švarkelis pridengs klubus ir sukurs gražų įvaizdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis