3 pavasario įvaizdžiai pagal asmenybę

Išsirink sau tinkamiausią pavasarišką įvaizdį ir pasirūpink jo detalėmis nuo-iki. COSMO kartu su SALAMANDER tau pataria, kaip tapti stilingiausia mergina.

Elegantiška dama

Dirbi biure, žinai savo vertę, kryptingai sieki tikslų, iki smulkmenų suplanuoji ne tik darbus, bet ir laisvalaikį? Tuomet greičiausiai kasdien atrodai lyg tikra dama ir pirmenybę teiki elegantiškam stiliui.

Šį pavasarį atnaujink dalykinį įvaizdį keliais svarbiausiais elementais: švarku, suknele ir aksesuarais. Nuobodų pilką ar juodą švarką iškeisk į baltą arba marinistinio stiliaus – dryžuotą, įsigyk elegantišką spalviniais blokais margintą suknelę.

Suteik aprangai gaivumo nauja rankine ir bateliais. Griežtesniam stiliui kurti puikiai tiks talpi kietos formos rankinė, kad būtų įdomiau, rinkis sudurtą iš skirtingų odų, jei nori nenusileisti tendencijų medžiotojoms, ieškok baltos. Dalykinei aprangai tiks šįmet itin madingi aukštakulniai smailia nosele, tačiau nebijok spalvų, verta įsigyti ne tik neutralius smėlio spalvos, bet ir ryškius mėlynus ar raudonus. Jei dairaisi patogesnės avalynės, atkreipk dėmesį į suvarstomus vyriško tipo batelius, juos galėsi avėti ir prie kelnių kostiumo, ir prie elegantiškos suknelės.

Chiara Ferragni, Vida Press nuotr. Bateliai, 229,99 Eur / 794,10 Lt, AGL; aukštakulniai, 159,99 Eur / 552,41 Lt, Hogl; bateliai (juodi), 139,99 Eur / 483,35 Lt, Hogl; rankinė, 279,99 Eur / 966,74 Lt, Tosca Blu, SALAMANDER

Romantiška vėjavaikė

Galvoje nuolat sukasi naujos idėjos, dažnai esi išsiblaškiusi, neretai pradėti darbai taip ir lieka pamesti pusiaukėlėje, vakaro žiburiuose paskendęs miestas tau pats gražiausias, o žydintis pavasaris yra tikra palaima? Turbūt esi viena iš tų merginų, kurios išsiskiria kūrybingumu, visuomet šypsosi ir aplinkinius žavi jaunatvišku polėkiu, tu – meniškos sielos romantikė.

Tavo pavasario pirkinių gide: besiplaikstanti gėlėta suknelė ar sijonėlis, sezono madingiausias – blukinto džinso švarkelis ir romantiški mergaitiškumu pulsuojantys aksesuarai.

Talpi gėlių žiedais ar kitais gamtos motyvais marginta rankinė kaskart persimetus ją per petį privers nusišypsoti ir pasidžiaugti vis gerėjančiais orais. Kad nevargindama pėdų galėtum nužingsniuoti, kur tik norisi, kad pasimatymai naktiniame mieste galėtų tęstis kuo ilgiau, pasirūpink stilinga, bet patogia avalyne. Pavasarį ir vasarą balerinų tipo bateliai neabejotinai madingi, rinkis sezono hitą – šviesius, siūtus iš lakuotos arba perforuotos odos.

Chiara Ferragni, Vida Press nuotr. Bateliai, 99,99 Eur / 345,24 Lt, Geox; bateliai, 99,99 Eur / 345,24 Lt, La Ballerina by Sonja Ricci; rankinė, 179,99 Eur / 621,46 Lt, Tosca Blu, SALAMANDER

Sportiška mergina

Tavo rytas prasideda mankšta ir šviežiais trintų vaisių kokteiliais, spintoje turi daugiau džinsų nei suknelių, o į darbą riedi stilingu dviračiu? Veikiausiai esi aktyvaus gyvenimo būdo mėgėja ir tau kaip niekad pasisekė, nes šįmet mada sportiškoms merginoms dovanoja visą glėbį tendencijų.

Naujindama pavasario spintą būtinai įsigyk laisvesnio silueto boyfriend džinsus, keletą nuotaikingais raštais margintų palaidinių, sportiško stiliaus lietpaltį ir, žinoma, įvaizdžiui prieskonių suteiksiančių aksesuarų.

Pavasarį sportiško stiliaus gerbėjoms dizaineriai siūlo ne tik kuprines, bet ir iš tinklinio audinio arba perforuotos odos siūtas rankines. Be abejonės sportiniai bateliai – kitas privalomas aksesuaras. 2015 m. madingi ir suvarstomi, ir įsispiriami, originaliai atrodysi išsirinkusi egzotiškos odos arba platforminius sportinio stiliaus batelius.

Chiara Ferragni, Vida Press nuotr. Sportiniai bateliai (šviesūs), 199,99 Eur / 690,52 Lt, AGL; sportinaii bateliai, 99,99 Eur / 345,24 Lt, Lacoste; rankinė, 179,99 Eur / 621,46 Lt, Tosca Blu, SALAMANDER

Ženk į pavasarį kartu su SALAMNDER čia tavęs laukia naujo sezono avalynės ir aksesuarų kolekcijos!

Užsakymo nr.: PT_67649212

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis