Seksualiausi įvaizdžiai Kanų kino festivalyje

Šįmet Kanuose netrūko garsenybių, demonstravusių gana atvirus apdarus, tačiau dauguma jų taip ir nepateko į stilingiausiųjų sąrašus. Net ir seksualiausiomis buvo tituluotos tos, kurios vilkėjo subtilias, bet figūrų pranašumus pabrėžusias suknias.

Geidulingais įvaizdžiais spinduliavo manekenės, dalyvavusios ne tik filmų premjerose, bet ir gausybėje Kanų kino festivalio metu vykusių vakarėlių. Tiek pristatydamos pasaulinio garso ženklus, tiek šypsodamosis fotografams ant raudonojo kilimo, manekenės atrodė stulbinamai. Dramatišku makiažu ir juodomis sukniomis sužavėjo brazilų modelis Adriana Lima bei portugalė Sara Sampaio, elegantiška juodai balta suknele pasidabino ir oro bučinius siuntė danų gražuolė Doutzen Kroes.

Adriana Lima, AFP/Scanpix nuotr.

Sara Sampaio, AFP/Scanpix nuotr.

Doutzen Kroes, SIPA/Scanpix nuotr.

Auksu žvilgančia „Versace“ suknia gundė nuo kolegės Suki Waterhouse mylimąjį Bradley Cooperį nuviliojusi Irina Shayk. Įdegusios odos ir auksinio audinio derinys atrodė kerinčiai, Irinai neprireikė ir ryškaus makiažo, vos padūmavęs žvilgsnis puikiai papildė prabangų įvaizdį. Šilkiniais apdarais pasipuošė ir manekenės Toni Garrn bei Natasha Poly.

Irina Shayk, Reuters, AP/Scanpix nuotr.

Toni Garrn, Mavrixonline, La Presse/Scanpix nuotr.

Natasha Poly, Reuters/Scanpix nuotr.

O štai dar kelios gražuolės, pelniusios seksualiausių kino festivalio viešnių titulus:

Natasha Poly (pirmosios dienos įvaizdis), La Press, SIPA/Scanpix nuotr.

Lily Donaldson, Reuters/Scanpix nuotr.

Miranda Kerr, SIPA/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis