Kolekcija, vertinančioms išskirtinę laisvalaikio aprangą

Moteris yra iš prigimties kupina elegancijos ir grakštumo. Ji bet kurį drabužį gali paversti meno kūriniu, įkvėpti paslaptingos energijos, priverčiančios atsisukti ir nenuleisti nuo jos akių. Įkvėptos magiško moteriškumo stilistė Ernesta Jorudė ir mados iliustratorė Anya Dee sukūrė kolekciją „Chic Illustrated“.

Kolekcijoje vaizduojamos keturios skirtingos moterys, tarp jų – net dviveidė. Ji neša savyje tam tikrą mintį, keičiamės kas sekundę, kartais taip greitai, kad to net neįmanoma užfiksuoti akimirkoje. Visas keturias kolekcijoje vaizduojamas moteris sieja jausmingumas. Jį atspindi ir tiesioginis elementas – lūpos – jausmingiausia ir jautriausia pojūčiams moters veido dalis, šiomis puoštos tamprės. Kolekcijoje vyrauja sportinis ir elegantiškas stilius: laisvi siluetai, keliasluoksnės palaidinės, minimalistinės suknelės, trikotažas, odos efekto audiniai ir šį sezoną itin madingos platėjančios kelnės žemiau kelių.

„Closte Clothes“ butike renginyje pristatytą kolekciją autorės sukūrė toms, kurios vertina patogią laisvalaikio aprangą su prabangos prieskoniu. Juk ir laisvu metu norisi jaustis prabangiai ir pabrėžti savo išskirtinį stilių.

Nuotraukos – M. Dovydaitės

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis