Kanų stiliaus bėdos: jos pamiršo, kur atėjo

Visais laikais Kanų kino festivalis garsėjo išskirtine elegancija, fantastiškomis sukniomis ir kerinčio grožio garsenybėmis. Deja, nuo pat jo pradžios iki šių dienų čia būta ir stiliaus nesusipratimų. Kai kurios ekranų žvaigždutės vis dar pamiršta žvilgtelėti į aprangos kodo reikalavimus.

Kanuose vykstančioje kino šventėje viena ekscentriškiausių damų – verslininkė Elena Lenina. Kaip ji atrodė šįmet, gali pamatyti ČIA. Tačiau nuo E. Leninos nė kiek neatsiliko, o tiksliau neskoningu įvaizdžiu net pralenkė, aktorė Stella Rocha. Festivalyje ji vilkėjo juodą nėrinių suknią, atidengusią ne tik brazilės krūtinę, bet ir mažulytes apatines kelnaites.

Stella Rocha, AFP/Scanpix nuotr.

Figūrą sumanė pademonstruoti ir britų aristokratė Victoria Hervey, pozuodama fotografams ji demonstratyviai praskleidinėjo juodo šilko suknią. Išsirinkti kuklesnių suknelių nepanoro ir vakarėlių liūtė Paris Hilton. O štai aktorė Heike Makatsch pasidabino balta tiulio suknelę, kuri veikiau tiktų vestuvių ceremonijai. Mados kritikai suknelę lygino su užuolaidomis, dabintomis gėlėmis.

Victoria Hervey, SIPA/Scanpix nuotr.

Paris Hilton, Heike Makatsch, Mavrixonline, Reuters/Scanpix nuotr.

Dar viena gėlių fanė – Fan Bingbing. Pirmąją festivalio dieną ji atsidūrė tarp stilingiausių, tą kartą vilkėjo stulbinančią povais dekoruotą suknią. Šįkart aktorė paskendo gėlių jūroje, įvairiaspalvių žiedų ant suknelės buvo kiek per gausu.

Fan Bingbing, AFP, Sipa Press nuotr.

Štai dar keli Kanuose vykstančio kino festivalio prasto stiliaus pavyzdžiai:

Zoe Adjani-Vallat, SIPA/Scanpix nuotr.

Liya Kebede, Hofit Golan, Victoria Silvstedt, La Presse, SIPA/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis