5 tendencijos, kurias 2018 m. reikėtų pamiršti

1. MAKSI ILGIS

Maksi ilgis tendencijas palieka pusiau - pasitraukia tik šaltajam laikotarpiui. Tokį ilgį žiemą ir pažliugusį pavasarį verta pamiršti tiesiog dėl praktiškumo, juk nesinori, kad kelnių ar ilgo sijono kraštas brauktųsi šlapiais šaligatviais.2. ATVIRI PEČIAI

Bohemiškas sukneles ir palaidines visiškai atvirais pečiais (bardot stiliaus, ties pečiais surauktu audiniu) išstumia asimetriškos iškirptės ir drabužiai viena rankove.3. ANTKAKLIAI

Chokeriai tendencijų gretose užsibuvo ilgai, todėl aksesuarų pasaulyje laikas dairyti šviežienų. Įsigyk išskirtinius auskarus, naująjį sezoną itin madingi metaliniai minimalistinio stiliaus masyvūs auskarai.

4. KREPŠELIO TIPO RANKINĖS

Krepšelio tipo rankinės (bucket bag) pamažu apleidžia garderobą, pavasariop must have rankinėmis taps apskritos ir pintos iš šiaudų.

A post shared by CORTNEY // THE GREY EDIT (@thegreyedit) on Dec 30, 2017 at 7:52pm PST5. BOMBERIAI

Išmesti beisbolininko striukės (bomberio) tikrai nereikia, tokią gali drąsiai vilkėti, bet pirkti naujos jau neverta. Bomberius keis griežtų siluetų klasikiniai švarkai. Juos siūloma derinti ne tik prie vakaro, bet ir laisvalaikio aprangos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis