Kaip derinti kailinius drabužius, kad visuomet atrodytum stilinga

Įpusėjus šalčiams, iš urvelių vienas po kito pamažu išlenda kailiai ir kailiu dekoruotos striukės. Kažkas užsimeta vintažinius karakulio kailinukus, įsisupa į ilgus audinių arba renkasi dirbtinius, - rašo mados tinklaraščio „Flowerwheels“ autorė Vaidilė Marija Vasiliauskaitė.

Tikras kailis yra natūralus produktas, kurį galima ne kartą perdirbti. Sunešiotas jis suyra savaime ir nepalieka pėdsakų. Dirbtinio kailio gamybai naudojamas plastikas, nori nenori gamtą šis teršia, o išmestas dyla metų metus.

Vis dėlto kalbos apie populiarėjantį sąžiningą, tam tikrus standartus atitinkantį kailinių žvėrelių auginimą, ir suvokimas, kad vienintelis jų gyvenimo tikslas yra dailūs kailinukai, šiek tiek kertasi. Kad ir kaip jautru būtų, mada nėra švelni, ji žaidžia savomis taisyklėmis, bet kiekvienas turime teisę rinktis tai, kas mums priimtina.

Ne pirmus metus daugėja mados namų, atsisakančių savo kolekcijoms naudoti natūralų kailį. Prabangieji "Gucci", "Michael Kors", "Jimmy Choo", "Stella McCartney" - tik keli mados grandai, kovojantys prieš tikrą kailį. Be abejo yra ir tų, kurie eskizų nė nepradeda be lapinuko rankogalių ar poros meškėnų ant palto.

Natūralus ar dirbtinis, šiandien kailis žiemos tendencijose žvilga visu gražumu, nuo dailių apykaklaičių iki kailinių bumbulų. Ryškiaspalviai kailio drabužiai ir aksesuarai - tikrų tikriausia vitaminų bomba baltai žiemai. Mėlyni, geltoni ar rožiniai kailiniai net ir niūriausią dieną privers išspausti šypseną, o megzta kepurė kailio kutu papuoš ir savaitę miego stygių kenčiantį veidą.

Keli trumpi patarimai, kaip nepakliūti į kailio spąstus ir žiemą atrodyti puikiai:


Ryškūs kailiniai atrodys elegantiškiau, jei vilkėsi juos prie vienspalvės arba artimų atspalvių aprangos.


Subtilios kailio puošmenos ant batelių – prabangi vakarinio derinio detalė, ypač tiksianti žiemą vykstantiems vakarėliams.


Apranga atrodys originali ir neįpareigojanti, jei elegantiškus juodus kailinius derinsi prie irgi juodų, bet priešingo – grubaus stiliaus drabužių ir aksesuarų.


Jei rinksiesi skirtingų faktūrų kailius, apranga neatrodys persistengtai suderinta. Apsiribok 2-3 daiktais su kailio detalėmis, pavyzdžiui, megztinis, paltas ir kepurė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis