Apatinis trikotažas: pagrindinės klaidos, kurias darai

Ar žinojai, kad apie 80 proc. viso pasaulio moterų dėvi ne savo dydžio apatinį trikotažą? Tai ne tik negražiai atrodo, bet ir kenkia tavo krūtims! Dar keletas klaidų, kurias dažniausiai darome, bet ne visuomet susimąstome.

Kaip teisingai nusisegti liemenėlę. Ko gero ne kartą esi girdėjusi, kaip teisingai užsisegti liemenėlę, tačiau ar esi girdėjusi, kaip teisingai ją nusisegti? Teisingiausias būdas – atsegti sagtelę iš nugaros, ištraukti rankas iš petnešėlių ir nuimti liemenėlę. O štai bandydama liemenėlę ištraukti per marškinių rankovę, ar jos užsegimą iš nugaros apsukti į priekį, gali labai sutrumpinti apatinio trikotažo tarnavimo laiką: audinys išsitampo, liemenėlė praranda savo formą ir prasčiau laiko krūtinę.

Silikoninės petnešėlės dažniausiai segamos po drabužiais atvira nugara ar su vienu apnuogintu petimi. Deja, permatomos petnešėlės nereiškia, kad jos yra nematomos! Geriau pasirink liemenėlę be petnešėlių arba liemenėlė su (nu)prisegamomis petnešėlėmis.


Nėriniuotos iš sintetinio audinio kelnaitės.
Atmink: kokybiškų, kasdien dėvimų kelnaičių sudėtis turi būti iš 80 proc. medvilnės ir 20 proc. elastano, kad kelnaitės neprarastų savo formos. Blogiausiu atveju bent jau klynukas (dalis, kuri tiesiogiai liečiasi prie intymiausios tavo vietelės) būtinai turi būti iš medvilnės. Vis tik tokias kenaites geriau dėvėti tik ypatingais atvejais.

Vasarinukės arba amerikietiško stiliaus marškinėliai su didelėmis iškirptėmis, iš po kurių kyšo liemenėlės petnešėlės. Neretai po tokiais drabužiais dėvimos silikoninės petnešėlės taip pat nėra gero stiliaus bruožas. Atmink: liemenėlės sagtelių ir detalių neturi matytis, net jeigu tai demonstruoja pusė miesto merginų.

Grubi klaida – baltos kelnaitės mūvimos po baltomis kelnėmis. Po baltos spalvos drabužiais dera tik kūno spalvos apatiniai, be to kelnaitės turėtų būti be siūlės

Juoda liemenėlė po baltos spalvos glaustinuke. Reikia pripažinti, jog prieš keletą metų toks derinys buvo madingas, tačiau dabar – atgyvena.

Permatomų drabužių nereikėtų rinktis, jei ant jų neplanuoji užsivilkti švarkelio, pailgintos liemenės ar kokios nors kitokios viršutinio drabužio detalės. Na, o jeigu jau labai nori užsidėti permatomą palaidinę, tai išmintinga būtų po ja segėti pailgintą liemenėlę be petnešėlių.

Prisipažink: būdama namuose, nesegi liemenėlės? O tai pasirodo nesveika. Krūties raiščiai išsitampo ir jau nebesugrįžta į pradinę padėtį, todėl namuose dėvėk glaustinukę su papildoma krūtinės palaikomąja įsiuva.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, renkantis apatinį trikotažą – pasirinktas netinkamas dydis. Ir jei dėl kaušelių dydžio suklystama rečiau, tai dėl apimties klystama gana dažnai. Nugaroje į viršų pakilusi liemenėlės užsegamoji dalis reiškia, kad liemenėlės apimtis tau per didelė.

Ko gero pati grubiausia klaidastringų dėvėjimas kiekvieną dieną. Visų pirma, tokios kelnaitės dažniausiai gaminamos iš sintetinio audinio, kuris nesugeria prakaito, neleidžia odai kvėpuoti ir skatina bakterijų dauginimąsi. Antra, siaura juostelė skatina bakterijų judėjimą, o tai sukelia pienligę bei kitas nemalonias ginekologines ligas. Stringus dėvėti galima, tačiau tik retais atvejais.

Metaliniai lankeliai liemenėlėse – atgyvena iš praeities, kurioje nebuvo ne tik sekso, bet ir gražaus, patogaus apatinio trikotažo. Tačiau tai nereiškia, kad lankelių turėtum visiškai atsisakyti, tiesiog rinkis lanksčius iš metalo keramikos pagamintus lankelius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis