Kaip paprastos moterys realybėje atrodo su Victorias Secret maudymosi kostiumėliais

Vietoj to, kad pavydžiai žvelgtų į naujausius maudymosi kostiumėlių katalogus ir juose pozuojančias tobulai atrodančias gražuoles, šios drąsios merginos nusprendė pačios tapti modeliais ir pažiūrėti, kaip realybėje ant jų kūnų atrodytų garsieji Victorias Secret maudymosi kostiumėliai.

PROJEKTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

„Visuose šiuose žurnaluose blogai tai, kad jie verčia tave jaustis niekingai. Žiūrite į tuos maudymosi kostiumėlius, tuomet į modelius – ir suprantate, kad jie skirti ne tokioms, kaip jūs. Be abejonės, jie gražūs. Tačiau neatspindi to, kaip atrodo realios moterys. Manau, nelabai gerai jaunoms merginoms „kalti“ vienodą įvaizdį. Juk „bikini kūnas“ - tai ne modelio kūnas, o JŪSŲ kūnas su maudymosi kostiumėliu.

Taigi, 6 skirtingų formų merginos išsirinko joms labiausiai patinkantį modelį iš katalogo ir pasistengė atkartoti tai, ką mato paveiksliuke. „Šios manekenės man buvo tarsi nuolatinis priminimas, kad niekuomet nebūsiu tokia liekna ir baltaodė, todėl nėra reikalo apsimetinėti. Tai siaubinga, nes yra skirtingų būdų pademonstruoti bikinius ir bendrai grožį, tačiau mus prievarta maitina vienu ir tuo pačiu įvaizdžiu. Norėčiau žurnale pamatyti ką nors, kas atrodytų kaip aš. Tačiau vis dar laukiu ir niekaip nesulaukiu“ – po projekto sakė viena iš dalyvių Nina.

PROJEKTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis