Mariah Carey - stiliaus nelaimėlė, nesusitaikanti su pakitusia figūra

Dainininkė Mariah Carey anksčiau turėjo įstabią figūrą, tačiau bėgant laikui jos kūno linijos pastebimai keitėsi. Dar Prieš maždaug 5 metus atlikėjos linkių galėjo pavydėti ne viena, tačiau po nėštumo priaugti kilogramai taip lengvai netirpo, o noras segėti trumpus sijonėlius ir vilkėti siaurutes sukneles niekur nedingo.

Mariah tai priaugdavo, tai atsikratydavo antsvorio. Kadaise net buvo įsteigusi gražiausių kojų apdovanojimą, o dabar rengti tokį konkursą nebeliko prasmės, nes buvusi gražiausių kojų karalienė jau senokai tokiomis pasigirti negali. Vis dėlto M. Carey sunkiai susitaiko su dabartine figūra ir kaip įmanydama vis dar stengiasi atrodyti lyg karjeros pradžioje.

M. Carey 2008 m., AFP nuotr.

M. Carey 2015 m., Mavrixonline nuotr.

M. Carey, SIPA, AFP nuotr.

Viešumoje ji demonstruoja ilgus skeltukus, trumpas suknutes, giliausias iškirptes, o apie tai, ar tokie drabužėliai tinka jos formoms, net nesusimąsto. Kad dainininkei jaudinimasis dėl antsvorio yra svetimas – puiku, nes šiais laikais kūno kultui keliami standartai, kuriuos atitikti gali anaiptol ne visi, tačiau vulgarumo scenos primadona galėtų ir atsisakyti.

M. Carey, Reuters nuotr.

M. Carey, SIPA nuotr.

M. Carey, Reuters nuotr.

M. Carey, AP, AFP nuotr.

Kita bėda – Mariah skonis nėra išlavintas, o stilistų samdytis ji neketina, pati sprendžia, kuo puoštis gatvėje, o kuo – scenoje. Net ir garsiausi dizaineriai kurdami apdarus negali duoti savo patarimų, M. Carey atmeta bet kurį jos įvaizdžio neatitinkantį ar per kuklų eskizą. 2014 m. dainininkę puošė garsi mados kūrėja Donatella Versace, deja, galutinis rezultatas liūdino ir dizainerę, ir kitus mados žinovus – pagal užsakymą siūta žydra suknelė atrodė pigiai. Dar labiau dizainerę įžeidė tai, kad prieš žengdama ant raudonojo kilimo Mariah nusprendė įvaizdį patobulinti sidabrinėmis pirštinėmis be pirštų. Dainininkė atrodė lyg pabėgusi iš prieš daugiau nei dešimtetį vykusių išleistuvių. Belieka laukti, kuo dar gerbėjus nustebins diva, juk nauja jos simpatija – milijardierius Jamesas Parkeris, galbūt mylimasis nepagailės šlamančiųjų savo princesės įvaizdžiui.

M. Carey, AFP nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis