Pigaus stiliaus iškrova: VMA viešnios demonstravo, ką davė gamta ir plastikos chirurgai

Los Andžele vykę VMA muzikos apdovanojimai kasmet sutraukia ryškiausias scenos žvaigždes. Šį kartą jų taip pat netrūko, o norėjusių atrodyti seksualiai buvo net per daug.

Kartais mokanti atrodyti ir subtiliau dainininkė Nicki Minaj apdovanojimuose nesnaudė, pademonstravo figūros skulptorių - plastikos chirurgų - ištobulintas kūno linijas. Jos vilkėta auksu žėrinti suknelė atrodė futuristiškai ir išryškino moteriškus pranašumus nuo iki. Kita scenos primadona Britney Spears vilkėjo panašią auksinę suknutę, tik šios buvo visai trumputė. Šalia Nicki sportiškoji Britney atrodė suvargusi, o jos suknelė - pigi kopija.

Nicki Minaj, AFP/Scanpix nuotr.

Britney Spears, AFP/Scanpix nuotr.

Žinoma, o kaipgi drąsūs apdovanojimai be stiliaus karalienės Kim Kardashian. Septintą mėnesi besilaukianti interneto žvaigždė pasirodymui išsirinko ilgą mados namų "Balmain" suknią. Safario stiliaus apdaras pabrėžė visus Kim linkius, deja, pasak fotografų, šis apdaras nebuvo sėkmingas: kad ir iš kurio šono fotografuojama, Kim atrodė prastai.

Kim Kardashian, AFP/Scanpix nuotr.

Muzikos apdovanojimų ceremonijoje netrūko ir daugiau seksualumu pulsuojančių ar kičinę aprangą demonstruojančių garsenybių.

Blac Chyna, Amber Rose, AFP/Scanpix nuotr.
Shannon Bex ir Aubrey O'Day, AFP/Scanpix nuotr.
Frankie Grande, AFP/Scanpix nuotr.
Miley Cyrus, AFP/Scanpix nuotr.
FKA Twigs, AFP/Scanpix nuotr.
Jillian Michaels, AFP/Scanpix nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis