Praeities vaiduoklis vėl madoje - platėjantys džinsai

Platėjantys džinsai – tikras vaiduoklis iš praeities. Love it or Hate it, bet jie čia ir niekur nežada trauktis (bent jau kurį laiką).

Paskutinį kartą platėjančius džinsus vilkėjau prieš dešimt metų. Tuo metu man mažiausiai rūpėjo mada ar stilius, tačiau žinojau vieną – platėjantys džinsai buvo mano slaptasis ginklas, kai su draugėmis kieme šokinėdavome per gumą. Tačiau, šiandien, kai stilius ir mada žengia koja kojon, neišvengiamai tenka susimąstyti, kokiais būdais galime patobulinti savo įvaizdį ar paslėpti trūkumus, apie kuriuos žinome tik mes.

Nebijok naujų iššūkių ir įnešk į savo spintą šiek tiek 70 – ųjų su moderniu prieskoniu, juk tik Tu gali įrodyti, kad : „Kas nauja- tai pamiršta sena“.

Kaip vilkėti platėjančius džinsus?

* Pasirink tinkamą ilgį. Platėjantys džinsai gali suteikti ilgų kojų iliuziją, net jeigu gamta neapdovanojo gazelės kojomis. Platūs džinsai geriausiai atrodo priderinus platformas ar aukštakulnius, tad neleisk, kad Tavo kelnių medžiaga vilktųsi pažeme, nes taip atrodysi žemesnė, nei esi iš tiesų.

* Jeigu reikia pagalbos renkantis džinsų ilgį, į parduotuvę neškis savo mėgstamų batelių porą – taip išsirinksi lengviau.

* Nebijok derinti aksesuarų, tačiau nepersistenk su diržu. Per daug masyvus ar akį rėžiantis diržas, gali Tave akimirksniu paversti 70-ųjų hipe.

* Jeigu ieškai klasikinio įvaizdžio – rinkis juodus spalvos džinsus.

* Platėjantys džinsai paaukštintu liemeniu puikiai dera su paprastais T formos marškinėliais ir juodu švarku (venk ¾ ilgio švarko).

Pasisemk idėjų iš šių įvaizdžių


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis