Drabužių ir aksesuarų deriniai, kurie niokoja tavo įvaizdį

Yra derinių, kurie akimirksniu sugadins tavo išvaizdą, nesvarbu, kokie madingi drabužiai ar aksesuarai būtų. Žvilgtelk į šiuos 5 įvaizdžius ir brauk juos iš galimybių sąrašo.

Ilgas paltas ir kalnų tipo batai

Kalnų tipo avalynė arba rudeniop iš spintų traukiami uggsai labiau tinka poilsiui už miesto ribų. Jokiu būdu tokių batų neavėk prie elegantiško palto, dar didesnė klaida - ilgas paltas. Jei neįsivaizduoji dienų be tokios avalynės, elegantiška paltą teks iškeisti į sportiškesnę striukę, pavyzdžiui, vadinamąją parką.

Pamiršk: elegantiškas paltas ir kalnų tipo avalynė

Pūkinė striukė ir beretė

Atrodyti stilingai ant galvos užsivožus beretę ar kepę – viena keblesnių užduočių net madistėms. Jei nesi tikra savo stilistiniais gabumais, tokio tipo galvos dangalų tiesiog venk, nes rizikuoji atrodyti lyg šiuolaikiniame pasaulyje nesiorientuojanti tetutė. Visiška stiliaus nesėkmė – beretė ir pūkinė striukė. Verčiau beretę išmainyk į megztą laisvalaikio stiliaus kepuraitę (beanie) arba megztą kepurę su žaismingu bumbulu.

Pamiršk: pūkinė striukė ir beretė

Romantiška suknelė ir platforminė sportinio stiliaus avalynė

Ne paslaptis, kad šiandien skirtingų stilių drabužiai ir aksesuarai maišomi vis drąsiau, tačiau nepasiduok pernelyg plačioms galimybėms. Prieš kurį laiką išpopuliarėję platforminiai sportinio stiliaus bateliai jau atgyveno madingąsias dienas. Tačiau jei sumanei juos ištraukti į dienos šviesą, šiukštu neavėk prie romantiškų suknelių. Tai grubus stilingo įvaizdžio pažeidimas.

Pamiršk: romantiška suknelė ir platforminiai sportinio stiliaus batai

Platėjantys džinsai ir katytės aukštakulniai

Sezono must have platėjantys 8-ojo dešimtmečio džinsai, tačiau juos mūvėk tik prie platforminių arba aukštakulnių aulinukų. Tuomet kojos atrodys itin ilgos ir nenusižengsi mados dievams. Derinys, kurio reikėtų atsisakyti, flared stiliaus džinsai ir vadinamieji katytės bateliai vidutinio aukščio pakulne. Toks derinys buvo madingas maždaug prieš 10 metų. Tuomet merginos dar įsisegdavo žėrinčių ar spiralinių segtukų į vafline garbanotus plaukus, užsimesdavo ant peties mini rankinuką ir būtinai pasipuošdavo šiuo tuo rausvu, bet tu taip atrodyti nenori. Tikrai nenori.

Pamiršk: platėjantys džinsai ir katytės aukštakulniai

Pieštuko sijonas ir ilgaauliai iki kelių

Viena neskoningesnių mados trejybių – pieštuko silueto sijonas iki kelių, juodi ilgaauliai aukštu kulnu (taip pat iki kelių) ir kūno spalvos pėdkelnės. Pirma, toks ansamblis atrodo vulgariai. Antra, juk nesi slaptųjų tarnybų agentė ir neturi kopijuoti veiksmo filmų herojų. Trečia, kūno spalvos pėdkelnės yra vienos pavojingiausių, išgelbėti įvaizdį gali jas iškeitusi į juodas. Jei sumanei derinti siaurą sijoną ir ilgaaulius, atkreipk dėmesį į ilgius. Batai ir sijonas turėtų kontrastuoti: arba trumpesnis sijonas ir ilgesni ilgaauliai, arba ilgesnis sijonas ir trumpesni aulinukai, tiesa, sijonas gali ir dengti ilgaaulius.

Pamiršk: slaptųjų tarnybų agentės įvaizdis

Drabužiai ir aksesuarai iš farfetch.com, asos.com, net-a-porter.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis