DANIJA išrinko jaunąją dizainerę – Rugilę Gumuliauskaitę

Avalynės tinklas DANIJA kartu su nauja rudens kolekcija paskelbė: ieškomas dizaineris! Speciali komisija ir gerbėjai Facebook tinkle išrinko jaunąją dizainerę, su kuria DANIJA toliau bendradarbiaus – Rugilę Gumuliauskaitę.

Konkurso organizatoriai prisipažino, jog nesitikėjo tokio didelio dalyvių skaičiaus. – norą dalyvauti pareiškė daugiau nei 30 dizainerių. „Labai džiaugiamės, jog mados industrija Lietuvoje auga. Be galo malonu atrasti naujus talentus, padėti jiems pasiekti didelę auditoriją,“ – interviu metu pasakojo M. Bieliauskas, internetinės parduotuvės www.danija.lt direktorius.


Konkursinė Rugilės Gumuliauskaitės kolekcijos nuotrauka, pelniusi jai pergalę

Konkursinė Rugilės Gumuliauskaitės kolekcijos nuotrauka, pelniusi jai pergalę

Nugalėtojos kurti drabužiai ir aksesuarai buvo panaudoti specialioje fotosesijoje kartu su madingiausiais šio sezono DANIJA batais, kuriuos išrinko pati dizainerė. Gerbėjai galės įvertinti, kaip natūralistinio, kuklaus, funkcionalaus dizaino Rugilės Gumuliauskaitės kolekcijos “shiZEN” drabužiai ir aksesuarai atrodo DANIJA stiliaus fotosesijoje.

Nugalėtoja Rugilė laimėjimą vertina kaip puikią galimybę: „Galiu parodyti save! Laimėjimas suteikė man pasitikėjimo savimi, savo darbais. Be to smagu įgauti naujos patirties, dirbti su profesionalais. Tai man – nauja patirtis.“ Dizainerė džiaugiasi, jog jos gamtos ir japonų estetikos įkvėptą kolekciją išvys DANIJA gerbėjai.

DANIJA atstovai tikina, jog ir ateityje bendradarbiaus su jaunaisiais dizaineriais ir mažiau žinomais prekių ženklais. Tai – ne tik puiki proga rasti naujus partnerius, tačiau ir galimybė atskleisti, paskatinti kurti ir dirbti jaunuosius Lietuvos talentus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis