Londono gatvės mada: Lietuvoje to nepamatysi

Nors lietuvaičius galima pagirti už stilingą ir išpuoselėtą išvaizdą, didmiesčių stileivos mus lenkia drąsa ir originalumu. Kažin ar išdrįstume atrodyti kaip Londono gatvėse sutiktos merginos ir vaikinai.

Londonas net ir stuktelėjus žiemos pradžiai alsuoja ryškiomis spalvomis, margais audiniais, kailiais ir netikėtomis detalėmis. Kiekvienas atrodo taip, kaip nori ir nekreipia dėmesio į aplinkinių nuomonę, gyventojai pirmenybę teikia saviraiškai, bet ne iki tobulumo išglostytiems ansambliams.

Daugybė londoniečių, paklaustų, kur apsiperka, nedvejodami vieną po kitos beria antrų rankų parduotuves, kuriose randa ne tik vintažinių, bet ir šiuolaikiškų mados perliukų. Dažniausiai secondhanduose jie atranda spalvingų paltų, kailinių, įdomesnio dizaino aksesuarų, nuo skrybėlių iki rankinių ar batelių. Ne išimtis ir spalvingi turgaus prekystaliai, grasių prekių ženklų išparduotuvės ar jaunųjų dizainerių butikai.

Londone itin populiaru derinti brangius ir vos kelis svarus kainuojančius apdarus, čia stilingiausieji renkasi mix & match judėjimą. Vilkėti nuo iki garsių mados namų drabužiais jau seniai nėra madinga, tai net nuobodu ir neprasminga. Visai kas kita gebėti susidėlioti aprangą iš skirtingų laikotarpių, skirtingų prabangos lygių ir stilistikos drabužių bei aksesuarų. Taip žaisdami mados pasiūla londoniečiai geba susikurti unikalų, kartais galbūt ir rėksmingą ar rizikingą įvaizdį, tačiau šio miesto gatvėse visuomet yra į ką paganyti žvilgsnius.

Vida Press ir asmeninio archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis