Šilta ir jauki šventinė „Tiulio fėja“ suknelių kolekcija

Įsisiūbuojant šventiniam laikotarpiui, būtinų maloniųjų darbų sąrašas, atrodo, išsitęsia iki begalybės: dovanos, eglutės puošimas, Kalėdų senio kvietimas, idėjos stalo dekoravimui ir šventiniam meniu, kelionės į namus, šeimas, susitikimai su draugais, įmonių šventės...

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja dizainerė Viktorija Jakučinskaitė šiemet moteris ragina įsitraukti dar vieną būtiną punktą, skirtą tik sau – pasipuošti!, ir kviečia moteris apsidovanoti save.

„Visos mes skubančios, bėgančios, kuriančios, besirūpinančios, nuolat šeimos, draugų, kolegų apsupty ir labai dažnai ilgai lauktas šeimos šventes pasitinkame pamiršdamos save. O juk puošti per šventes būtina ne tik Kalėdų eglutę, namus ar šventinį stalą, būtina pasipuošti ir pačioms, – šypsosi šventinę kolekciją pristatanti dizainerė V. Jakučinskaitė. – Mano naujausi kūriniai – dailios, žaismingos ir mielos suknelės, įkvėptos namų jaukumo, arbatos su apelsinais ir cinamonu kvapo ir Naujųjų laukimo jaudulio. Šios suknelės dovanos kiekvienai daug šiltų emocijų.“

Šventinės kolekcijos fotosesijai V. Jakučinskaitė į draugiją pasikvietė tokias pat veiklias ir nuolat skubančias moteris: žurnalo redaktorę Jurgą Baltrukonytę, televizijos laidų ir renginių vedėją Indrę Kavaliauskaitę-Morkūnienę ir Ievą Mackevičienę, kurios šiandien didysis džiaugsmas yra būti mama.

„Labai linkiu visoms, kad šventiniai rytai prasidėtų nuo pagalvojimo apie save ir nuo suknelės. O vėliau tegul taip prasideda visi rytai! – šypsosi V. Jakučinskaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis