Gražuolės Karibuose pristatė lietuvaitės kurtą kolekciją

Vasara Lietuvoje dar tik po kelių mėnesių, tačiau paganyti akis į spalvingus apdarus – anaiptol ne per anksti. Juk vasaros laukiame visos, tad kodėl būsimo sezono naujienomis nepasidomėjus jau dabar?

Tulumas, rojaus kampelis Karibuose, kurį kasmet aplanko būriai pasaulinio garso modelių, aktorių bei muzikantų, tarp kurių ir Cara Delevingne, Demi Moore, Reese Witherspoon, Cameron Diaz, Justinas Bieberis. Būtent čia įamžinti savo naujos kolekcijos modelius sumanė ir mados namų „Apoteca“ dizainerė Inga Tarėlaitė. Vilkėdamos vasarai skirtus „Color Code“ apdarus gražuolės manekenės Brigita Maldutytė ir Nida Kazickaitė pozavo Karibų paplūdimyje.

Mados namų „Apoteca“ nuotr.

Vos per keletą metų ši netoli Cancuno esanti baltojo smėlio ir žydrojo vandens pakrantė tapo auksinio jaunimo traukos centru. Naktimis vykstantys vakarėliai, o dienomis galimybė pabėgti į laukinius paplūdimius ir jaustis tarsi negyvenamoje saloje vilioja vis daugiau turtuolių iš viso pasaulio. Milžiniškos kainos ir ekologiški vos kelių kambarių viešbučiai – puikus atotrūkis nuo nuolatos nepailstančio Niujorko ir Londono šurmulio.

Mados namų „Apoteca“ nuotr.

Kaip sako I. Tarėlaitė: „Naujoji kolekcija skirta saulėtoms dienoms ir kurortiniams romanams, joje gausu spalvų ir lengvumo, todėl Tulumas buvo pati tinkamiausia vieta šiai nuotaikai įamžinti.“ Merginos kartu praleido puikias saulėtas dienas ir ilgai nepamirštamas naktis...

Mados namų „Apoteca“ nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis