Kokios vestuvinės suknelės bus madingos 2016 metais

Vestuvinė suknelė – svarbiausias kiekvienos nuotakos rūpestis, kuris gali ne tik pakylėti, bet ir sukelti dramatiškus jausmus ieškant naujų idėjų. Nauji metai prasidėjo, o kad jiems įsibėgėjant netrūktų žinių apie 2016 metų tendencijas pasirūpino garsios vestuvinių suknelių dizainerės: Viktorija Jakučinskaitė ir Aurelija Beliakaitė.

2 variantai - dienai ir vakarui

Pagal V. Jakučinskaitę. Renkantis suknelę norisi išbandyti visus modelius: nuo trumpiausios iki ilgiausios. „Galima nušauti du zuikius. Oficialiai dienos daliai, kuomet stebi šeima ir jaunikis, galima rinktis klasikinę ilgą suknelę, o vakarui su draugais, kuomet norisi šokti ir judėti, galima puoštis trumpos suknelės variantu.

Pagal A. Beliakaitę. Renkantis suknelę kyla klausimas dėl spalvos: nuo popieriaus baltumo iki mėlynos. Tokiu atveju Aurelija pataria rinktis šilto atspalvio baltą suknelę oficialiai šventės daliai, o vakarienės metu leisti sau paeksperimentuoti su platesne spalvine gama.

Griežtos linijos

Abi dizainerės pastebi, kad įliemenuotos, sunkesnio audinio, tiesios arba siaurėjančios, primenančios „žuvytės“ formą suknelės ateinančiais metais į šalį nustums lengvai plazdančias sukneles bei pūstus sijonus. A. Beliakaitė priduria: „Jeigu norite būti stilinga ir išskirtinė nuotaka, siūlau šiais metais vengti lengvai plazdančių sijonų ir nėriniuoto viršaus“.

Spalviniai sprendimai ir nuometas

A. Beliakaitė pataria dairytis ne tik į baltas sukneles: „Ateinančiais metais dominuos spalviniai sprendimai. Kartais vestuvinės suknelės primins daugiau puošnią proginę suknelę“. Nuometas – vienbalsiai būtinas 2016 metų akcentas būsimai nuotakai.

Puošybos elementai

Esmė gali slypėti ir detalėse. „Galima išrinkti klasiką, bet pagalvoti, ką kitaip joje galėtum padaryti“ - atviravo Jakučinskaitė, svarstydama tarp siūlymų rinktis išskirtinį gipiūro raštą ar įdomiai pabrėžti nugarą. Kad grožis susideda iš mažų detalių pažymėjo ir A. Beliakaitė, pasakodama, jog šiemet mados viršūnėje dominuos antpečių motyvai, daug rankų darbo siuvinėtų detalių.

Apnuogintos kūno dalys

Jaunoji ateinančiais metais turi žinoti, kad tendencija taps ir atvirumas. Pasak A. Beliakaitės, bus atveriama ir pabrėžiama pečių linija, apnuoginama nugara, o taip pat madoje karaliaus trumpa viršutinė suknelės dalis, apnuoginanti liemens liniją.

Dalelė savęs

„Dauguma nuotakų pastaruoju metu nori būti išskirtinės, o tai susiję su originalumu, tad rekomenduoju renkantis suknelę nesivadovauti vien tuo, kas tais metais madingiausia“ – įžvalgomis dalijosi Aurelija Beliakaitė, kalbėdama apie šių metų tendencijas. Būti savimi dabar tolygu būti originaliu. Tam pritarė ir Viktorija Jakučinskaitė, kuri taip pat pasisakė už asmeniškumą per vestuves ir už tai, kad parodytum tikrąją save.

Daugiau vestuvinių suknelių bus galima išvysti vasario 6-7 d. Dienomis parodoje „Mūsų vestuvės“. Jūsų lauks ne tik garsiausi Lietuvos dizaineriai, bet ir išskirtiniai jaunųjų dizainerių vestuvinių suknelių sprendimai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis