Raudonojo kilimo nesėkmės: byrančios suknios ir Skudurinės Onutės

Kasmetiniai BAFTA apdovanojimai - vienas iškiliausių renginių Didžiojoje Britanijoje. Savaitgalį Londone susibūrusios garsenybės žvilgsnius kaustė vakarinėmis sukniomis, tačiau ne visos išsiaiškino, ką vilkėti ant raudonojo kilimo dera, o ką - ne.

Šiųmetėje ceremonijoje buvo gausu suknelių, primenančių Skudurinių Onučių apdarus. Akis badė nėrinių gausa, karpiniai, prastos kokybės audiniai ir figūras darkantys siluetai. Manekenė Dree Hemingway buvo sukritikuota dėl raudonos gėlėmis siuvinėtos suknelės, kuri mados žinovams panėšėjo į perdirbtas užuolaidas. Kita užuolaidų virtuoze tapo Rooney Mara, aktorė jau ne pirmą kartą patiria raudonojo kilimo fiasko.

Dree Hemingway, SIPA/Scanpix nuotr.

Rooney Mara, SIPA, AFP/Scanpix nuotr.

Katia Elizarova, SIPA/Scanpix nuotr.
Poppy Jamie, SIPA/Scanpix nuotr.

Buvo garsenybių, kurių suknelės joms kėlė nepatogumų. Aktorė Laura Haddock vilkėjo juodą suknią, siuvinėtą tuzinu plunksnų, deja, šios nuolat krito, o nelaimėlė rinko jas nuo kilimo. Gražuolė Bel Powley taip pat nesusitvarkė su blizgančia disko stiliaus suknia. Ši nuolat pynėsi tarp kojų atidengdama komiškas sidabrines platformas. Aktorė kaukšėdama masyviais aukštakulniais neatrodė savimi pasitikinti, keliskart suklupo.

Laura Haddock, SIPA, Reuters/Scanpix nuotr.

Bel Powley, SIPA/Scanpix nuotr.

Bel Powley, Reuters/Scanpix nuotr.

Žvaigždės šįmet BAFTA šventėje prašovė ne tik pasirinkusios prastą stilių, bet ir neįvertinusios figūrų. Liaunos it šakaliukai skendo pūstose balinėse sukniose, o apvalesnės bandė figūrą dangstyti nuobodžiais juodais apdarais. Apdovanojimuose neišvengta ir senamadiškų suknių.

Rebel Wilson, SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Gwendoline Christie, AP, SIPA/Scanpix nuotr.
Laura Bailey, Reuters/Scanpix nuotr.
Stephanie Powers, SIPA/Scanpix nuotr.
Blye Pagon Faust ir Nicole Rocklin, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis