Tobulos Elie Saabo suknelės gniaužia kvapą

Porą kartų per metus vykstančioje aukštosios mados savaitėje viena laukiamiausių yra libaniečių dizainerio Elie Saabo kolekcija. Jis garsėja nuostabiomis vakarinėmis ir vestuvinėmis sukniomis.

Mados namų "Elie Saab" 2016 m. pavasario ir vasaros kolekcija nuo iki tviskėjo kristalais, sidabro žvilgesiu ir perlais. Pastelinių atspalvių jūroje išsiskyrė sodrios tamsiai mėlynos suknios ir moderniai atrodantys kombinezonai, šį kartą netikėta prabangios kolekcijos kryptis - arabiška stilistika, išryškinta safario elementais.

AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Demonstravimo pažiba kaip visuomet tapo amą atimanti vestuvinė suknelė. Ji buvo įspūdinga ne tik žvilgesiu, kruopščiais siuvinėjimais, bet ir klosčių gausa. Ypatingos prašmatnos suteikė vietoje įprasto nuometo manekenės plaukus dengęs plonytis perlais ir svarovskių kristalais dekoruotas šydas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Be abejo kyla klausimas, kokiomis sumomis įkainotos šios svajonių suknios. Žurnalas "Vanity Fair" atskleidė, kad mados namų "Elie Saab" aukštosios mados suknelių kainos prasideda nuo 35 tūkst. dolerių. Manai kosmosas? Dizaineris per metus jų parduoda nuo 400 iki 800. Ištikimiausios E. Saabo klientės - kilmingos arabės, kurios šluote nušluoja vos ant podiumo pristatytas pret-a-porter šių mados namų kolekcijas. Jei svajoji apie vestuvinę E. Saabo suknelę, nenusimink - dizaineris kuria ir kur kas draugiškesnių kainų vestuvinių suknelių ženklui "Pronovias". Tiesa, čia tiek tviskesio nėra, bet princesiškas įvaizdis garantuotas.

"Elie Saab" 2016 m. pavasario ir vasaros kolekcija - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis