Kažin ar V. Beckham vilkėtų šios savo kolekcijos drabužius

Niujorke vykusioje mados savaitėje dizainerė Victoria Beckham kaip ir įprasta pristatė minimalistinę 2016-2017 m. rudens ir žiemos kolekciją. Vis dėlto naujoji kolekcija atrodo nutolusi nuo pačios V. Beckham įvaizdžio.

Victoria yra minėjusi, kad idealiausia reklama, kai dizaineris pats vilki savo kurtus drabužius. Ne paslaptis, kad V. Beckham pirmenybę teikia aprangai, kuri išryškina jos trapų siluetą ir netraukia žvilgsnių ekstravagantiškais sprendimais. Tai klasika, palytėta modernaus prieskonio, subtilumas. Visgi naujausia dizainerės kolekcija kupina padidintų siluetų, eksperimentinių konstrukcijų, neįprastų apatinių drabužių modifikacijų, kai šie tampa viršutiniais, ir grafikos elementų. Būtų įdomu pamatyti, kurį gi drabužį iš šios kolekcijos Victoria pademonstruos pirmąjį?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Be abejo, vykdama į savo madų šou, dizainerė pasirinko vieną iš naujosios kolekcijos elementų, tačiau tai nebuvo drabužis. Jos numylėtiniais tapo blizgios odos ilgaauliai masyviu kulnu, avėdamos šiuos bei panašius batelius podiumu žengė ir manekenės. Avalynės dizainas, matytas mados namų "Victoria Beckham" kolekcijoje, yra duoklė 7-ajam dešimtmečiui, kurio stilistika jau seniai žavi dizainerę.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Mados namų "Victoria Beckham" 2016-2017 m. rudens ir žiemos kolekcija - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis