Heidi Klum - pigaus įvaizdžio neatsikratanti gražuolė

Teigti, kad modelis Heidi Klum visiškai neturi stiliaus pojūčio būtų klaidinga. Renginiuose ji kartais atrodo stulbinančiai, tačiau dažnai prašauna pro šalį, ypač apdovanojimų ceremonijose.

Heidi Klum bėda - saiko pojūčio nebuvimas, jei manekenė žengia raudonuoju kilimu, aplinkinių dėmesį pasistengia atkreipti iš širdies. Heidi akcentuoja visa, ką gali, subtilumas nėra jos bendrininkas. Labai dažnai tereikia nuimti vieną kitą detalę, kad gražuolės apranga taptų akimirksniu stilingesnė.

Reuters/Scanpix nuotr.

AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Dailumo moteriai netrūksta, 42 m. manekenės figūra fantastiška, plaukai išpuoselėti, o makiažą ji renkasi tikrai neprastą. Vis dėlto karpytos suknelės, blizgesys, odiniai drabužiai ar perkrautas dekoras modelio nepuošia. Mados kritikai jau spėjo H. Klum pakrikštyti daugiausia stiliaus klaidų darančiu modeliu.

SIPA, La Presse/Scanpix, Vida Press nuotr.

O galbūt kalta visai ne manekenė, bet mados namai su kuriais ji bendradarbiauja. Heidi yra ištikima "Versace" klientė, prabangiems renginiams ar muzikos apdovanojimams ji dažnai renkasi šių mados namų apdarus. Ne paslaptis, kad "Versace" dizainas dažnokai pašiepiamas, metai iš metų jame sukasi šioks toks vulgarumo prieskonis, be abejo, ne kiekvienoje kolekcijoje. Tačiau šis vulgarumo lygis priklauso nuo to, kas vilki "Versace" sukneles, kadaise viena dizainerės Donatellos Versace kurtų suknelių tapo pajuokos objektu, kai ja pasipuošė dainininkė Mariah Carey. Regis, Heidi Klum taip pat turi šiokio tokio užkoduoto pigumo, kurio atsisakyti jai nelengva.

Mariah Carey vilki "Versace", Vida Press nuotr.

AP/Scanpix, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis