Nicolei Kidman - kritikos strėlės dėl netikusių apdarų

Aktorė Nicole Kidman - viena talentingiausių ekrano pažibų. Jos išskirtinė išvaizda žavi ir įkvepia, tačiau kartais su trapia porceliano lėlyte lyginama moteris mados pasaulio platybėse pasiklysta.

Vos paliečiama Nicole Kidman stiliaus klaidų tema, viešumon viena po kitos traukiamos praėjusio dešimtmečio nuotraukos, kuriose aktorė kartais atrodo juokingai. Tačiau bepigu šaipytis iš pralėkusio laikmečio stiliaus, juk tada dauguma garsenybių šių dienų kontekste rengėsi siaubingai.

SIPA/Scanpix, Vida Press, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Natūralu, kad talentinga aktorė, kaip ir daugybė kitų žvaigždžių, yra patyrusi vieną kitą skausmingesnę įvaizdžio nesėkmę. Ypač daug kalbėta apie rausvą "Gucci" suknelę, kurios sluoksniuotas draperijų piešinys buvo išvadintas neskoningu ir senamadišku. Aprangos nesusipratimų būta ir daugiau.

Reuters/Scanpix, Vida Press nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Taip pat prisimenamos ir Nicole makiažo klaidos. Kadaise ji neįvertino blizgesį blokuojančios pudros, kuri blyksint fotoaparatams aktorės veidą išmėtė baltomis dėmėmis. Ir tokias makiažo katastrofas N. Kidman yra patyrusi ne kartą. Bet ne tik ji, baltomis dėmėmis kadaise pasipuošė ir kitos ne mažiau žinomos moterys, nuo Angelinos Jolie iki Miley Cyrus.

Vida Press nuotr.

Bet dabar, rodos, mados žinovai piktybiškai smerkia kiekvieną pastaruoju metu Nicole vilkėtą suknelę. Na, nėra jau visos tokios beviltiškos, bet prastesnių iš tiesų buvo. Pažvelgus į suknelių etiketes darosi keista, tai garsiausių mados namų kūriniai "Gucci", "Valentino", "Louis Vuitton", bet kad ir kokio brangumo jos būtų, aktorė vistiek atsiranda prasčiausiai apsirengusių sąrašuose. Neseniai renginyje "Academy of Country Music Awards" Nicole vilkėjo mados namų "Alexander McQueen" prašmatnią žėručiais siuvinėtą suknią. Nors apdaras 2016 m. rudens kolekcijos pristatyme gniaužė kvapą, jį vilkinti N. Kidman buvo sutrinta į miltus - suknelė klaiki. Galbūt ji nenusipelnė tokio aštraus pasakymo, drabužis neįprastas, bet aktorė anaiptol neatrodė klaikiai.

Vida Press ir SIPA/Scanpix nuotr.

Galima pastebėti, kad tam tikru metu N. Kidman yra linkusi rinktis vienos stilistikos drabužius. Kadaise ji buvo pavergta kaspinų ir kostiumėlių. Kiek vėliau pasidavė blizgių drabužių ir žvilgių šilko audinių madai.

AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

AFP, AP/Scanpix, Vida Press nuotr.

2016 m. Nicole prisiminė dar anuomet pamėgtas nėrinių sukneles. Deja, didžioji dalis tokių suknelių anksčiau atrodė tarsi užuolaidos, o šiandieninės taip pat ne mados perlai.

Reuters, AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

Sipa Press, Vida Press, Reuters/Scanpix nuotr.

Veikiausiai dabar aktorė iš tiesų skendi savito stiliaus paieškose, kartais atrodo fantastiškai, o kartais verčia dengtis akis. Momentų, kai ji pelnytai pateko į nestilingiausių gretas buvo. Tačiau N. Kidman galėtų sulaukti ir daugiau komplimentų, juk būta suknelių, kurios atrodė labai dailiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis