Specialiai miesto merginoms: vienas aksesuaras - 3 funkcijos

Įkvėptas urbanistinių erdvių, lygių paviršių, estetikos ir funkcionalumo prekės ženklas balansuoja ties tuo, kas paprasta ir prabangu. Lygios formos, lengvi siluetai, daugybe kokybės testų patikrinta oda ir paprastos detalės – tai neatsiejamos veiklios miestietės stiliaus detalės.

Pavasario naujienos

Naujausia „erikahoc“ kuprinių kolekcija įkvėpta veiklios moters sukelia nepriekaištingą lengvumo, kokybės ir estetikos pojūtį. Patobulinta kuprinių kolekcija šiemet pasižymi išskirtine odos kokybe: naudojama ne kartą testuota impregnuota top grain oda, kuri yra tankiausia ir ilgai nesudėvima.

Kaip ir ankstesnėse kolekcijose, šiemet išlieka įprastas kūrybos braižas: mažiau detalių, daugiau estetikos ir funkcijos. Stačiakampio formos kuprinės konstukcija yra sukurta taip, kad joje būtų kuo mažiau siūlių: paliekama tik tai, kas reikalinga, ir vengiama papildomų detalių.

Viena rankinė – trys skirtingi būdai

Šiemet kolekciją papildo naujiena – funkcionalioji „Silver ratio“ rankinė. Šio produkto išskirtinumas – universalumas. Rankinė lengvai transformuojama į tris padėtis: ją galima nešioti kaip vakarinę stiliaus detalę trumpu diržu, ilgesniu diržu - ant peties, ir vertikaliai - kaip kuprinę per vieną petį. Išlaikomos ir prekių ženklo kūrybinės vertybės, tad rankinės forma ir detalės puikiai papildo viena kitą, kurdamos paprastą, praktišką, bet unikalų aksesuarą.

Jauna veikli miestietė

Aksesuarų stilistiką ir pritaikomumą įkvepia charizmatiškos, drąsios ir veiklios moterys. Naujos kolekcijos veidu tapo žinomas Lietuvos modelis Julija Steponavičiūtė – jauną, drąsią, žavią ir veiklią moterį, kuri ištirpsta mieste ir tampa organiška jo dalimi. Tokia moteris yra įdomi, traukianti praeivių žvilgsnius, užtikrintai skrodžianti gatve tarsi nepažįstamų veidų magistrale. J.Steponavičiūtė - viena perspektyviausių ir daugiausiai pripažinimo pasaulyje susilaukusių Lietuvos modelių. Dar būdama šešiolikos, Julija jau puikavosi „VOGUE Italia“ viršelyje, dar po metų – „Interview Magazine“ bei „W Magazine“ viršeliuose.

Fotografė - Vika Paškelytė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis