Kokie aksesuarai pavasarį madingi, o kokius turi pamiršti

Ant podiumų galime pamatyti ne tik aprangos, makiažo, bet ir aksesuarų tendencijas. Šį kartą ir apie madingus aksesuarus, ir apie tuos, kuriuos vertėtų paslėpti atokiau.

Natūralu, kad drabužių tendencijos atsikartoja ir aksesuaruose. Jei vieną sezoną madinga versta oda, greičiausiai madingos bus ir iš jos siūtos rankinės, jei kitą vyrauja tropiniai raštai, veikiausiai išpopuliarės ir augalijos motyvų papuošalai. Todėl čia pateiktas aksesuarų madas gali pritaikyti ir aprangai.

POPSAS

Tai ryškios spalvos, žaismingi raštai, aplikacijos, komiškumas, gausybė skirtingų faktūrų ir blizgesys vienoje vietoje - visa, kas atrodo nesuderinama. Tiesiogiai įvaizdžių nuo podiumo perkelti į gatvę nepatariame, bet vienu kitu žaismingu akcentu pagyvinti aprangą verta. Ieškok ryškiaspalvių ar piešiniais margintų rankinių, masyvių papuošalų, spalvingų batelių ir pabodęs garderobas kaipmat taps gyvybingesnis.

Vida Press nuotr.

Bateliai: "Ara", 89,99 Eur, "Armani Jeans", 209,99 Eur, "BUTTERFLY by Kopenhagen", 69,99 Eur, shoesonline.lt

Atmink, kad laisvalaikiu popso stilistikos daiktais gali žaisti drąsiai, tačiau į darbą vilkėdama palaidinę margintą animacinių filmų herojais neik. Čia kur kas labiau tiks asketiško dizaino, bet sodrių spalvų aksesuarai.

Vida Press nuotr.

Rankinės "KROLE", 75,95 Eur ir 58,95 Eur, auskarai "MADE FOR LOVING", 4,95 Eur, krepšiai "GAUL", po 15,95 Eur, brandsales.lt

VERSTA ODA

Universalią, bet kiek pabodusią juodą odą pavasarį keičia kitos: ryškiaspalvė, marginta ir versta. Daugiausia dėmesio skiriama verstai, iš jos siuvami sijonai, kelnės, vasariški bateliai ir rankinės. Kad šio tipo odos daiktai tarnautų ilgiau, pasirūpink specialiomis priežiūros priemonėmis: nuo drėgmės apsaugančiu impregnantu, dėmių valymui skirtu trintuku ir specialiu odą šiaušiančiu šepetėliu.

Vida Press nuotr.

Bateliai: "Caprice", 49,99 Eur, "BUTTERFLY by Kopenhagen", 69,99 Eur, "Caprice", 59,99 Eur, shoesonline.lt

Bateliai: "Geox", 109,99 Eur, "Caprice", 59,99 Eur, shoesonline.lt
Rankinės "KROLE", 103,95 Eur ir 99,95 Eur, brandsales.lt

BOHEMA

Taikdariai hipiai pavasarį kviečia pasitikti grafiniais raštais, gėlių ornamentais ir natūraliomis medžiagomis ar bent jų imitacijomis. Madingos akmenų apyrankės ir vėriniai, mediniai kaklo papuošalai, iš vytelių pintas avalynės padas. Taip pat jau minėtoji versta oda (ypač iš jos siūti dideli krepšiai), kutų detalės ir etnomotyvai. Beje, šįmet bohemiškas stilius jungiamas su Afrika, nuo gyvūnų kailių raštų iki kaulinių papuošalų ir kitų gentims būdingų elementų.

Suknelės: "NOMMO", 42,95 Eur, "GUESS", 99,95 Eur, "TANTRA", 25,95 Eur, brandsales.lt

Papuošalai "MADE FOR LOVING", 14,95 Eur, apyrankės po 4,95 Eur, rankinės: "GAUL", 17,95 Eur, "U.S. POLO ASSN.", 108,95 Eur, "GAUL", 17,95 Eur, brandsales.lt

Basutės "Tommy Hilfiger", po 89,99 Eur, bateliai "Caprice", 59,99 Eur, shoesonline.lt

SEZONO DERINYS

Trijų kontrastingų spalvų dermė šį pavasarį atsidūrė garsiausių mados namų akiratyje. Balta, raudona ir mėlyna tapo madingiausiu pavasario / vasaros spalviniu pasiūlymu. Iš šios trijulės dėliojami spalviniai blokai ir kuriami raštai, taip pat greta derinami vienspalviai balti, raudoni ir mėlyni daiktai. Greičiausiai dizainerius derinys sužavėjo atostogų dvelksmu, juk tai pagrindinės marinistinio stiliaus spalvos, kuriančios pakylėtą ir vasaros malonumais dvelkiančią nuotaiką.

Vida Press nuotr.

Tunika "RITA KOSS", 34,95 Eur, palaidinė "RITA KOSS", 32,95 Eur, sijonas "LANTI", 33,95 Eur, suknelė "RITA KOSS", 39,95 Eur, brandsales.lt

Bateliai: (viršuje) "Armani Jeans", 139,99 Eur, "Jenny", 59,99 Eur, "Caprice", 59,99 Eur, (apačioje) "Hogl", 179,99 Eur, "Hogl", 159,99 Eur, "Armani Jeans", 139,99 Eur, shoesonline.lt

Rankinės: (viršuje) "KROLE", 118,95 Eur ir "GAUL", 11,95 Eur, brandsales.lt, (apačioje) "TOSCA BLU", 279,99 Eur, shoesonline.lt ir "KROLE", 142,95, brandsales.lt

O ŠTAI, KOKIUS AKSESUARUS ŠĮMET REIKĖTŲ PAMIRŠTI:

1. Platforminiai sportpačiai paslėptu aukštu kulnu. Juos keisk į platforminius, bet plokščiapadžius.

2. Platforminiai aukštakulniai, primenantys striptizo šokėjų avalynę. Jų priekis paaukštintas (paslėpta platforma), o kulnas svaiginančiai aukštas ir plonas.

3. Kūno grandinėlės, kai vėrinys segamas ne tik ant kaklo, bet ir raizgomas aplink torsą. Užsienio žvaigždės tokiais vėriniais praėjusiais metais puošdavosi vilkėdamos bikinius.

4. Atsikratyk aksesuarų, kurie yra perkrauti kutais. Kutų pakabutis ant rankinės ar kutai ant odinio švarko rankovių - puiku, tačiau batai daugybe kutų apsiūtu aulu jau nemadingi.

5. Aksesuarai ant kurių visu grožiu šviečia mados namų logotipai (neretai tai būna padirbiniai) jau senokai iškrito tendencijų sąrašų. Garsūs mados namai žino savo kūrinių vertę, turi savitą braižą, tad jiems nereikia skelbtis akis badančiais logotipais.

6. Saulės akiniai ryškiais rėmeliais ir spalvotais veidrodinio efekto stiklais. Šis hipsterių pamėgtas aksesuaras jau atgyveno savo laikus.

Užsakymo nr.: PT_70976384

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis