Labiausiai gundantys drabužiai ir aksesuarai

Dažnai pažiūrėjus į Holivudo žvaigždes galima pamanyti, kad kuo drabužis atviresnis, tuo labiau viliojantis. Vis dėlto kur kas didesnį (ir teigiamą) įspūdį palieka subtiliai gundanti apranga - paslaptis visuomet trauks labiau nei per akimirką atskleistos kortos. Štai keli drabužiai ir juos lydintys aksesuarai, padėsiantys susikurti geidulingą įvaizdį.

ŠIEK TIEK ATVIRUMO

Ne vienas vyras pasakytų, kad seksualiausia moters kūno vieta yra apnuoginti pečiai arba išraiškingas nugaros linkis. Pavasaris ir artėjanti vasara bus itin tinkami drabužiams atvirais pečiais. Labai seksualiai, bet neperspaustai atrodo suknelės uždara krūtine, aukštu kaklu ir atvirais pečiais, ypač jei siluetas išryškina figūrą. Pakanka atverti nors lopinėlį dailios pečių linijos, nugaros, kad moteris taptų aistras kurstančia vilioke.

Suknelė "BUFFALO", 32,95 Eur, brandsales.lt

Suknelės "NOMMO", 29,95 Eur, 27,95 Eur, 29,95 Eur, brandsales.lt

PRIGLUDĘ SILUETAI

Viliokiški drabužiai anaiptol neturi būti giliomis iškirptėmis ar ilgais skeltukais - moteriški (kad ir audiniu pridengti) linkiai visuomet buvo vienas svaresnių gundymo ginklų. Išskirti galima prie kūno prigludusias sukneles ir pieštuko silueto sijonus, būtent šie drabužiai kaip niekas kitas pabrėžia figūrą. Gundančiai gali atrodyti ir siauros kelnės, tačiau tai daugiau vyriško tipo drabužis, todėl prie jų siūloma derinti aukštakulnius batelius, šie taptų atsvara vyriškumui.

AP/Scanpix nuotr.

Sijonas, kelnės ir švarkas "SIMPLE CP", 48,95 Eur, 44,95 Eur ir 72,95 Eur, sijonas "NOMMO", 32,95 Eur, brandsales.lt

Suknelės: "ASHLEY BROOKE", 24,95 Eur, "HEINE" 24,95 Eur ir 23, 95 Eur, brandsales.lt


SPALVOS

Atrodo, kad viena seksualiausių spalvų yra juoda, vis dėlto neretai vyrus labiau traukia ne tamsios, neutralios, bet ryškios spalvos. Ypač gundančia vadinama raudona, vis dėlto kai drabužis pernelyg atviras, ji gali pasirodyti per ekspresyvi. Subtilumas puošia, todėl vilkėdama ryškų drabužį nepadaugink akį traukiančių aksesuarų, papuošalų ir rinkis elegantiškus siluetus.

Suknelės: "SIMPLE CP" , 52,95 Eur it 58,95 Eur, "NOMMO", 33,95 Eur, brandsales.lt

Palaidinė "HEINE", 14,95Eur, švarkelis "LAURA SCOTT", 27,95 Eur, suknelė "MANDARIN", 25,95 Eur, brandsales.lt

Suknelės: "COP. COPINE", 48,95 Eur, "NIFE", 28,95 Eur, brandsales.lt

AUKŠTAKULNIAI

Avėdama aukštakulnius moteris išsitiesia, atlošia pečius, tampa grakštesnė. Bent jau taip turėtų būti, deja, ne visos į tai atkreipia dėmesį, o daugybė merginų, kaukšėdamos aukštakulniais, susikūprina arba renkasi svaiginančiai aukštus ant kurių vos bepastovi. Aukštakulniai turėtų būti elegantiški, padėti išreikšti savo moteriškumą, bet ne jį žlugdyti. Ieškodama aukštakulnių batelių įvertink savo gebėjimus, kurio aukščio pakulnė tau bus pakankamai patogi, kad galėtum jaustis drąsiai ir užtikrintai.

Vida Press nuotr.

Aukštakulniai: (viršuje) "Hogl", 159,99 Eur, "Gabor", 109,99 Eur, "Hogl", 139,99 Eur; (apačioje) "Hogl", po 139,99 Eur, shoesonline.lt


AUKŠTAKULNĖS BASUTĖS

Atviros basutės aukštu kulnu taip pat yra seksualumo įvaizdžiui suteikiantis apavas. Tokie bateliai labai tinkami pavasario ir vasaros šventėms, pavyzdžiui, išleistuvėms, vestuvėms ar vakarėliams lauko erdvėje. Jei ketini puoštis aukštakulnėmis basutėmis, būtinai pasirūpink nepriekaištingu pedikiūru, kitaip visas seksualumas išgaruos akimirksniu.

Vida Press nuotr.

Basutės (viršuje) "MIO MIO", po 26,95 Eur, (apačioje) "Tommy Hilfiger", po 75,95 Eur, brandsales.lt

SPORTINIAI BATELIAI

O štai ir netikėtumas - į gundančių daiktų sąrašą įtraukti sportiniai bateliai. Čia svarbus vaidmuo tenka ir aprangai, viliokiškai atrodo vasariškų suknelių arba prigludusių drabužių ir sportinių batelių deriniai. Toks įvaizdis kuria seksualios, bet žaismingos ir natūralios merginos įspūdį. Elegantiškesnis paprastutės avalynės variantas - balerinų tipo bateliai, kurie irgi suteikia valiūkiškumo. Atkreipk dėmesį, nei sportiniai, nei balerinų bateliai neturėtų būti perkrauti dekoratyviomis detalėmis. Subtiliai, bet gundančiai atrodančios merginos visuomet sulauks komplimentų.

Vida Press nuotr.

Sportiniai bateliai: (viršuje) "Tommy Hilfiger", 64,99 Eur, "Armani Jeans", 139,99 Eur, "Tommy Hilfiger", 64,99 Eur, (apačioje), "Jenny", 59,99 Eur, "Caprice", 59,99 Eur, "Geox", 99,99 Eur, shoesonline.lt

Bateliai: (viršuje) "Caprice", 49,99 Eur ir 59,99 Eur, (apačioje) "Hogl", 139,99 Eur ir 129,99 Eur, shoesonline.lt

Naujausias pavasario ir vasaros avalynės bei aksesuarų kolekcijas rasi el. parduotuvėje shoesonline.lt.

Madingi šio sezono drabužiai ir aksesuarai geriausiomis kainomis tavęs laukia el. parduotuvėje brandsales.lt, čia išpardavimai vyksta nuolat!

Užsakymo nr.: PT_70998524

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis