Kolekcija, sulaukusi negailestingos kritikos: tai yra siaubinga

Paryžiuje vykstančioje mados savaitėje vieni garsiausių mados namų "Saint Laurent" pristatė kritikos lavinos sulaukusią kito sezono kolekciją.

Svečių žvilgsnius kaustė 9-ojo dešimtmečio stilistika alsuojantys modeliai. Kontrastingi sodrių spalvų deriniai, metalizuoti ir blizgūs paviršiai, asimetrija, įspūdingai išplatinti pečiai bei diržai, spalvingi kailiai, masyvūs papuošalai - visa tai panėšėjo į ekstravagantišką praeities kokteilį.

AP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Tiems, kas domisi mados namų "Saint Laurent" kūryba, tokia kolekcija neturėtų kelti nuostabos. Anapilin iškeliavęs šių mados namų įkūrėjas Yves'as Saint Laurent'as garsėjo drąsiomis idėjomis, jo dizaino sprendimai dažnai lenkė esamojo laiko kūrėjus, tad kolekcijos ne visuomet likdavo suprastos. Naujoji 2016-2017 m. rudens ir žiemos kolekcija yra šiuo metu "Saint Laurent" kuriančio dizainerio Hedi Slimane'o nuopelnas, tačiau čia gausu transformuotų legendinio Yves'o Saint Laurent'o idėjų.

Išraiškinga ir ekspresyvi kolekcija apibūdinama kaip viena labiausiai šokiruojančių Paryžiaus mados savaitėje. Tačiau šoką kelia ne tik drąsus žingsnis atsigręžti į praėjusį laikmetį, bet ir modelių liesumas. Būtent kaulėtos manekenės sulaukė itin daug internautų dėmesio. Komentuodami kolekciją jie negailėjo kritikos, kaip pastebi ne vienas vertintojas, modeliai yra pernelyg liesi, tokie, kokių ant podiumų neturėtų leisti sveiko mąstymo dizaineriai. Deja, Hedi Slimane'as garsėja pomėgiu savo madų šou atsirinkti itin liesus modelius, tiek moteris, tiek vyrus. Pats dizaineris yra pavergtas liesumo kulto ir komentarai, neva kolekcija dėl perkarusių manekenių atrodė siaubingai, jam nė motais. Nors pamažu mados pasaulis atsisako itin liesų modelių, regis, šiai naujovei paklus ne visi.

AFP/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Daugiau kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis