6 dalykai, kuriuos tau nori pasakyti kūnas

Kūną turi tik vieną. Jei jo netausosi, jis greičiau dils, sens ir pasiligos. Beje, pats kūnas kartais siunčia signalus, ko tau trūksta.

Atkreipk dėmesį į nagus

Natūralius gydymo metodus propaguojantys gydytojai sako, kad balti taškeliai ant rankų ir kojų nagų dažniausiai įspėja apie cinko trūkumą organizme. Įgaubti lyg šaukštelis nagai gali būti mažakraujystės požymis (vadinasi, organizmui stinga geležies). Gūbriuoti ir trapūs nagai signalizuoja, kad nepakanka omega–3 riebiųjų rūgščių.

Širdį ir kepenis pažinsi iš kojų

Jei tavo kojos trumpos, vertėtų atsisakyti alkoholinių gėrimų ir cigarečių. Dviejų atskirų Bristolio universitete (Didžioji Britanija) atliktų tyrimų išvadomis, moterims, kurių kojos trumpesnės negu 75,8 cm, didesnė tikimybėsusirgti širdies ir kepenų ligomis. Taip pat buvo nustatyta, kad ta rizika 16 proc. mažėja kas kiekvienus papildomus 4,3 cm.

Žiūrėk, kad akys švytėtų

Oftalmologų teigimu, gerai matysi ir akių diskomforto nejusi, jei pakankamai vartosi vitamino A. Iš kur jo gauti? Valgyk daug špinatų, moliūgų, morkų, saldžiųjų bulvių ir mangų. Įsidėmėk: citrusiniuose vaisiuose vitamino A nėra!

Nuo rūkymo raukšlėjasi ir krūtinė

Mesk cigaretes į šalį! Nikotinas ardo ne tik veido odos drėgmę bei švytėjimą palaikantį kolageną – išsausėja ir viršutinė krūtinės dalis. Dėl to ji gali pernelyg anksti susiraukšlėti, gali imti trūkinėti kraujagyslės, palikdamos raudonų dėmių.

Ant kairiojo šono miegosi geriau

Keista, bet tai tiesa. Tai tokia kūno dizaino ypatybė, kuria galima palengvinti virškinimą, o jei esi nėščia – dar ir pagerinti placentos aprūpinimą maistingosiomis medžiagomis. Miegant ant kairiojo šono ne taip graužia ir rėmuo. Tik po viršutine kūno dalimi pakišk pagalvių – tada skrandžio rūgščių nepateks į stemplę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis