Kaip pradžiuginti mažuosius paprastą dieną be papildomų išlaidų

Mažiesiems dovanų per daug nebus - pradžiuginkite juos ne tik išvajotais žaislais, bet ir sukurkite mažas džiaugsmo akimirkas netikėtomis staigmenomis.

Mažutėmis staigmenomis gali tapti ir veikla namuose ar būreliuose. Galbūt kartu su mažyliu iškepsite šventinių sausainių, kuriuos leisite jaunajam kulinarui papuošti. Galbūt nuvesite į muzikos ar piešimo pamokas, kuriose mažasis ne tik smagiai praleis laiką, bet ir tobulės, pradės bendrauti su kitais vaikais.

Shutterstock nuotr.

Galiausiai, o kodėl gi švente nepavertus kasdienybės? Patiems mažiausiems kasdienė veikla bus kur kas smagesnė, jei sukursite jaukią aplinką ir pasirūpinsite šypseną keliančiomis detalėmis, kurios, beje, pravers ir jums.

Mažylis nemėgsta maudynių? Tuomet padovanokite jam smagiai nuteikiančių vonios žaisliukų. Jais žaisdamas mažasis nusiramins ir maudynės neatrodys tokios nepakenčiamos. Gali būti, kad vaikutis vonioje ašaroja būtent dėl netinkančių prausimo priemonių, kurios dirgina odelę. Todėl įsigykite skirtų būtent kūdikių odai - prausiklių ir šampūnų, kurie veiktų švelniai.

Taip pat maudynės bus daug linksmesnės, jei į vonelę įpilsite putų, juk šios kelia šypsenas ir suaugusiems. Vėlgi reikėtų ieškoti tokių, kurios nedirgintų mažojo odelės, nes kol kas ji yra itin jautri.

Shutterstock nuotr.

Putos kūdikių vonelėms ir švelnus vaikiškas prausiklis kūnui bei plaukams SEBAMED BABY, gamintojo nuotr.

Vaikus galite pradžiuginsite ir mažmožiais, pavyzdžiui, įdomiau įpakuotomis kasdienės priežiūros priemonėmis. Specialiai mažiesiems skirtos higienos priemonės MUUMI šįmet siūlo kūno priežiūros rinkinius, įpakuotus į žaismingas priešpiečių dėžutes. Berniukams arba mergaitėms (mėlynose ir rausvose) skirtose priešpiečių dėžutėse rasite 3 maudynių priemones. Berniukams: vaikišką šampūną, dušo želę ir vaikišką dantų pastą.

MUUMI kosmetikos rinkinys berniukui: užkandžių dėžutė, vaikiškas šampūnas 250 ml, dušo gelis 250 ml, dantų pasta 3-5 m. vaikams 50 ml

Mergaitėms: vaikišką šampūną-kondicionierių, dušo želę ir vaikišką dantų pastą. Rodos, tik dėžutė, tačiau būtent nedidelės detalės ir pakelia nuotaiką eilinėmis dienomis.

Vaikiškas MUUMI kosmetikos rinkinys mergaitei: užkandžių dėžutė, vaikiškas šampūnas-kondicionierius 250 ml, dušo gelis 250 ml, dantų pasta 3-5 m. vaikams 50 ml, gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73280440

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis