7 dalykai, kuriuos vaikinai tavyje pastebi pirmiausia

Manai, kad vaikinams didžiausią įspūdį paliks dailios kojos, užpakaliukas ar putli krūtinė? Ne visai. Tai jie atsimins, tačiau greitai ir pamirš, o kur kas giliau jį paveiks kiti dalykai, apie kuriuos gal ir nesusimąstai.

1. ŠVYTINTI ODA

Švytinti ir skaisti oda yra sveikos psichikos, tinkamo gyvenimo būdo ir gyvenimu besimėgaujančios merginos ženklas. Žinoma, kad vyro netrauks ta, kuri nuolat patiria stresą, yra kupina kompleksų ar baimių. Visa tai pasąmoningai vyrams išduoda papilkėjusi, išberta merginos oda. Jei esi laiminga, tavo veidas natūraliai švytės, tokio švytėjimo nesukursi net makiažo priemonėmis.

Shutterstock nuotr.

2. GRAŽIOS AKYS

Didelės ir gilios akys, seksualus arba valiūkiškas žvilgsnis be konkurencijos laimės net prieš dailiausias kojas ar iškiliausią krūtinę. Daugelis vyrų teigia, kad pirmiausia pastebi būtent merginos akis ir jei žvilgsnis neužkabina, prie tavęs ir neprieis.

Antakių želė MAKE UP FOR EVER BROW GEL; Blakstienų tušas ISADORA BIG BOLD EXTREME; Žėrintys vokų šešėliai BOURJOIS SMOKY STORIES; Akių modeliavimo šešėlių paletė ISADORA EYE SCULPTING BAR, gamintojų nuotr.

3. VEŠLŪS PLAUKAI

Stori ir sveikai žvilgantys plaukai yra siejami su sveikata, taip pat jie suteikia erotiškumo ir kaip magnetas traukia vyrus. Jei turi natūraliai storus plaukus, saugok juos kiek tik gali. Venk karštų formavimo prietaisų, plaukų šviesinimo, rinkis sveiką gyvenimo būdą ir visavertę mitybą.

Shutterstock nuotr.

4. NETIKRAS GROŽIS

Putlintos lūpos, priaugintos blakstienos, nagai, plaukų sruogos ar implantai - galbūt tai pridės grožio, tačiau vyrai ne akli, visa tai jie pastebės. Taip gražindamasi pritrauksi tik vėjo pamušalus, kuriems trumpam norisi turėti lėlytę, kol šalia pasitaikys dar dailesnė. Vyrai, ieškantys ilgalaikių santykių, labiau vertina natūralų grožį, o ne laikiną dirbtinį.

A post shared by Huda Kattan (@hudabeauty) on Feb 23, 2017 at 8:25am PST

5. KŪNO PROPORCIJOS

Vaikinai sako viena, bet jų pasąmonė - kita. Vyrai yra užkoduoti ieškoti sveikos ir galimybę pratęsti giminę suteiksiančios moters. Apie tai byloja proporcingas laibesnio liemens ir platesnių klubų santykis. Taigi, vyrus labiau gundo ne ta, kuri turi platų liemenį, siaurus klubus ir gilią iškirptę, o ta, kuri liekną taliją pabrėš prigludusia, bet uždara suknele.

Shutterstock nuotr.

6. ŠYPSENA

Jei tavo šypsena yra nuoširdi, nė nedvejok - vaikinas tai pastebės. Žmonių akys geba automatiškai atskirti nuoširdžią šypseną nuo dirbtinės. Tai išduoda aplink akis atsirandančios smulkios raukšlelės, kurių šypsodamasi dirbtinai nesukursi. Nuoširdi šypsena byloja apie merginos atsipalaidavimą, tikrą džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi.

Fotolia nuotr.

Skysti matinio efekto lūpų dažai DEBORAH FLUID VELVET MAT; Intensyvaus pigmento lūpų dažai MAKE UP FOR EVER ROUGE ARTIST; Skysti matinio efekto lūpų dažai ISADORA ULTRA MATT ir BOURJOIS ROUGE EDITION VELVET, gamintojų nuotr.

7. BALSAS

Čia nuomonės išsiskiria į du frontus. Vieni teigia, kad vyrus labiau žavi žemesni ir sodresni balsai, kiti - kad labiau traukia aukštesni, nes tokie yra jaunatviškesni. Tačiau iš tikrųjų teigti, kad vyrus traukia tik vieni arba kiti balsai būtų klaidinga. Čia labiau veikia balso atitikimas ir nusiteikimas. Jei vaikinas tau yra patrauklus, organizmas automatiškai tavo tembre užkoduos seksualumo gaidelę, kurią vyras pastebės, o tu - greičiausiai ne.

Užsakymo nr.: PT_73534568

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis