Nė nepagalvotum... 7 dalykai, kurių gėdijamės, bet vyrus jie žavi

Tikrai būna, kad nė iš nė iš to greta vaikino pasielgiame kerėpliškai. Pasidaro taip gėda, kad norisi dingti nuo žemės paviršiaus ar prasmegti skradžiai žemę. Bet... vyrams mūsų juokingos nesėkmės yra labai žavios.

1. NERANGUMAS

Daugumai yra tekę vienur ar kitur kažkaip susimauti: einant gatve užkliūti už plytelės ar durų slenksčio, gal ir atsitrenkti į stulpą, apsilieti kava, negrabiai kur nors paslysti ar važiuojant dviračiu nusiversti į kokį krūmą. Pasitaiko įvairiausių situacijų, kuriose išlenda netikėtas nerangumas. Greičiausiai didžioji dalis merginų dėl tokio nerangaus netyčiuko greta mylimojo arba simpatijos labai susigėsta. O pasirodo, vaikinams tokie susimovimai yra labai mieli ir žavūs, juk tai ženklas, kad ir nuostabiosios damos yra žemiškos būtybės. Žinoma, perdėtas nerangumas pliusų įvaizdžiui nepridės.

2. JUOKO NUTIKTUKAI

Kartais pasitaiko, kad iki širdies kvatodamos išleidžiame kokį keistą garsą, pavyzdžiui, kažką panašaus į kriuksėjimą. Dažnai dėl to nuraustame, tačiau dėl juoko nutiktukų nereikėtų skubėti savęs smerkti. Jie vyrams yra simpatiški, nes parodo tavo nuoširdų, o ne apsimestinį juoką. Be to, pasijuokti iš tokių netyčiukų labai smagu.

3. MIELAS PILVUKAS

Yra daugybė merginų, kurios siaubingai jaudinasi dėl minkštesnio pilvuko. Visgi vaikinams nė kiek nerūpi, kad tas pilvukas yra kiek atsikišęs ir pūpso. Priešingai - jiems minkštesnis pilvukas yra mielas. Todėl baik panikuoti dėl vieno kito papildomo kilogramo ir labiau pasitikėk savimi, juk mylimojo rinkių neskaičiuoji.

4. RANDAI

Sakoma, kad randai puošia vyrus, tačiau jei vertintum iš vyrų pusės, jie tą patį pasakytų ir apie moterų randus. Už kiekvieno rando slypi sava istorija, daranti moterį išskirtine.

5. MŪSŲ TRŪKUMAI

Kiekviena turbūt galėtume suskaičiuoti visą šūsnį savo trūkumų, nuo atlėpusių ausų, kreivos nosies, kreivų antakių, tarpelio tarp dantų ir t.t. Dauguma tokių trūkumų tėra (dažnai absurdiški) mūsų pramanai, kurie vyrų nė kiek neatstumia, nebent juokina. Kokia prasmė jaudintis dėl superilgų rankų, džiaukis - gali mylimąjį apsivyti du kartus! Kokia prasmė panikuoti dėl tarpelio tarp dantų - vyrams tai be galo seksualu. Kiekvienas menamas trūkumas mums suteikia unikalumo ir tai yra labai patrauklu.

6. MOTERIŠKOS PASTANGOS

Pasitaiko, kad negalime pačios atlikti kokio eilinio dalyko, pavyzdžiui, nuo lentynos pasiekti puodelio arba pripūsti dviračio padangos. Jei tik vyras pradeda artintis, norėdamas tokioje situacijoje padėti, tyliai nirštame - nedrįsk lįst, aš galiu! Ir nė velnio negali, ir net nesistenk, nes vyrui yra malonu tau padėti, jis jaučiasi reikalingas. Ką reikia padaryti, kai sulauki pagalbos? Tiesiog padėkoti.

7. NEŠUKADIENIAI

Visos žinome, kaip nervina tos dienos, kai plaukai neklauso ir stoja piestu į visas puses. Tepi ir vieną priemonę, ir kitą, bandai surišti į uodegėlę ar dar kaip gelbėt tą beviltišką plaukų koltūną. O vyrams pasišiaušusių plaukų kupeta yra žavinga, nes vešlūs ir dideli plaukai - erotiškumo simbolis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis