Slapta tavo įpročių kalba - ką jie išduoda apie tavo seksualumą

Kūno kalba išduoda, kada su vaikinu flirtuoji, o kada nori sprukti nuo jo kuo toliau. Bet jei kai kurie kūno kalbos signalai jau tapo įpročiu – galima beveik neprašaunant pro šalį spėti apie tavo seksualumą.

Jeigu žaidi plaukais

Sukti plaukų sruogą aplink pirštą – klasikinis flirto ženklas, galintis parodyti vaikinui, kad juo domiesi. Tačiau jei būdama su mylimuoju nuolat žvelgi kur nors jam pro petį ir pagauni save sukant plaukų sruogą... Tas, kuris yra šalia, tau mažai rūpi. Svarbu ir kuria kryptimi plaukus suki – ar vynioji aplink pirštą ties skruostu, ar nukreipi sruogą atgal, link sprando. Garsus amerikiečių seksologas Ianas Kerneris teigia, kad įprotis plaukus traukti nuo veido byloja apie atvirą, nevaržomą seksualumą ir tai yra kur kas geresnis ženklas, nei pomėgis plaukus sukti ar kedenti taip, kad uždengtum jais dalį veido.

Jei laižai lūpas

Keletą kartų apsilaižei lūpas per vakarėlį - veikiausiai tai reiškia, kad pamiršai namuose lūpų balzamą. Laižai net ir puikiu drėkinamuoju lūpų blizgiu pateptas lūpas? Neabejotinai jauti įtampą ir nerimauji. Dėl to sumažėja seilių išsiskyrimas burnoje, burnos gleivinė, o kartu ir lūpos, išdžiūsta, taigi tu instinktyviai jas drėkini - laižai.

Nejauti jokio nerimo, tiesiog esi įpratusi dažnai laižyti ar lengvai kandžioti lūpas? Greičiausiai esi nedrąsi, vengi išsakyti savo norus, nepasitiki savimi. Tavo brangiausiajam nebelieka nieko kito, kaip tik vadovautis tavo subtiliomis užuominomis ir eiti spėjimų bei bandymų keliu.

Jei visuomet atrodai tarsi nuo žurnalo viršelio

Ryte visada atsikeli pirma, kad iki jam prabundant spėtum pasidažyti ir išsivalyti dantis, be makiažo ir tobulos šukuosenos neini net šuns pavedžioti? Knygos "Kūno kalba" autorius Alanas Pease, neabejoja, jog tai rodo tavo polinkį visada kontroliuoti situaciją. Lovoje esi lyderė ir grieži tik pirmuoju smuiku.

Beje, jei atrodai ne šiaip sau idealiai, bet nuo pat ryto puikuojiesi itin ryškiu makiažu ir ekstravagantiška šukuosena, - greičiausiai paisai tik savo nuomonės. Tu nė neketini paklusti kieno nors valiai ir nieku gyvu nesileisi į kompromisus: arba gausi viską, arba į viską numosi ranka.

Jei visur ieškai romantikos

Šiek tiek romantikos gyvenime – puiku. Tačiau jei ieškai ir kuri savo aksominę idilę kiekviename žingsnyje,pavyzdžiui, kiekvieną pirmą savaitės antradienį nubarstai lovą rožių žiedlapiais, tavo mylimasis turėtų susimąstyti: vien jo aistros tau nepakanka, tu trokšti papildomų afrodiziakų, kurie jaudintų ir žadintų tavo geismą.

Jei nuolat išmėtai apatinius

Po kambarius išmėtytos kojinės ir kelnaitės – geroms mergaitėms nebūdingas įprotis. Jis rodo, kad tu jau seniai esi susidėliojusi savo prioritetus ir žinai, kas tau svarbiausia. Koks skirtumas, kur numesti liemenėlę, kai kitame kambaryje tavęs laukia karščiausi meilės nuotykiai?

Jei savo daiktus išmėtai ne po savo, o po vaikino butą, tai gali būti ženklas, kad trokšti pasižymėti savo teritoriją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis