Vasaros akcentas – ryškūs nagai

Šią vasarą siautėja spalvos! Tai reiškia, kad ir tavo vaizduotė gali laisvai šėlti. Mėgaukis ir atrask neonines spalvas, lakuok jomis savo nagus. Paįvairink savo manikiūrą vieną iš nagų nulakuodama kita spalva. Šią vasarą negalioja jokios taisyklės.

Prieš pradedant lakuoti, nagą padenk permatomu nagų laku, kad nagų lako spalva neįsigertų į nagą. Jam nudžiuvus gali pradėti lakuoti nagą nuo vidurio, padėdama lašelį nagų lako netoli nago pradžios. Tada pirmu šepetėlio judesiu stumk nagų laką kuo arčiau odelės jos nepaliesdama ir neatkeldama šepetėlio padenk likusią nago dalį. Padengusi centrinę nago dalį laku, gali pereiti prie šonų. Juos lakuok taip pat nuo nago pradžios, šepetėliu atkartodama nago linkį ir toliau brauk, kad padengtum likusią nago dalį. Tokiu pačiu judesiu padenk ir kitą nago pusę laku. Kai pirmasis nagų lako sluoksnis nudžius, gali padengti nagą dar vienu sluoksniu ir taip išgauti intensyvesnę spalvą. Baigusi lakuoti, vėl padenk nagą permatomo nagų lako sluoksniu, kuris padės nagų lakui išsilaikyti ilgiau.

Įvaldžiusi šią techniką ne tik galėsi džiaugtis profesionaliai atrodančiais nagais, tačiau ir paversi juos mėgstamiausiu savo aksesuaru, kurį galėsi keisti taip dažnai, kaip tik nori. Tik nepamiršk, kad nagų lakavimas – tik viena pusė darbo, kurį atlieki, norėdama pakeisti savo nagų lako spalvą. Nagų lako valymas – tai visai kitas iššūkis.

Džiugu, kad grožio pasaulio inovacijos neaplenkė ir nagų lako valiklių bei gerokai suprastino šį varginantį darbą. Maybelline Express Remover yra beacetonis nagų lako valiklis, savo darbą atliekantis vos per kelias sekundes. Tau tereikia įmerkti pirštą, jį pasukti ir „vuolia“ – nagų lako kaip nebūta. Tačiau svarbu laikyti buteliuką vertikaliai, nes tik taip valiklis atliks savo darbą puikiai. Dabar nagų lako spalvoms nebėra jokių ribų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis