Maybelline New York eksperto patarimai: akių makiažo triukai

Akių makiažas – viena dažniausių temų kalbant apie sudėtingas makiažo technikas bei kiekvieną sezoną kintančias grožio tendencijas. Kokie produktai turėtų atsidurti kiekvienos merginos kosmetinėje? Kaip paprastai susikurti klasikinį dūminį makiažą ar katės akių efektą? Kaip tinkamai išsirinkti geriausią produktą? Klausimų begalės, tad pagalbos prašome „Maybelline New York” visažistės Justinos, kuri pateikia pagrindinius su akių makiažu susijusius grožio patarimus.

Pagrindiniai akių makiažo produktai – blakstienų tušas, akių pieštukas arba skystas kontūras ir šešėliai. Jie turėtų atsidurti kiekvienos merginos kosmetinėje ir yra kokybiško akių makiažo esmė – tarsi pamatas tvirtam bei gražiam namui.

Dūminį makiažą atlikti išties lengva, tereikia šiek tiek praktikos – pasirinkite norimą spalvą, pavyzdžiui, rudą šešėlį, ir tepkite per visą akies voką. Šešėlis turėtų baigtis ties akiduobe, nes taip bus sukurtas gilumo įspūdis. Taip pat patepkite šešėliu akies apatinę liniją. Tuomet su šviesesne spalva patepkite vietą po antakiais bei ties akių vidiniais kampučiais – tai suteiks žvilgsniui energijos, neatrodysite pavargusi. Juodu pieštuku apveskite akis ir pasklaidykite liniją kosmetiniu krapštuku. Makiažą užbaikite ilginančiu bei apimties suteikiančiu blakstienų tušu.

Norint susikurti katės akių makiažą, patepkite šviesų šešėlį ties akių vidiniais kampučiais, po antakiu bei vidinėje voko dalyje. Išorinę voko dalį patepkite tamsesniu šešėliu, taip pat juo perbraukite ties apatine akies linija, tačiau tamsinkite tik išorinę jos dalį – taip žvilgsnis atrodys paslaptingas, ištęstas. Šio įvaizdžio esmė – sukurti kontrastą tarp išorinės bei vidinės voko dalies, nes vokas turi atrodyti šviesus, o krašteliai turi išsiskirti ir paryškinti žvilgsnį. Tuomet su skystu juodu kontūru brėžkite liniją ir užrieskite ją į išorę. Jos galiukas turėtų „žiūrėti“ į antakio galą, būti švelniai pakilęs.

Užsakymo nr.: PT_61895749

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis