Akių pieštukas – maža linija ir didelis įspūdis!

Mados žinynuose paprastai teigiama, kad didžiausią grožį sukuria smulkūs akcentai. Tokiam požiūriui tikrai pritartų ir makiažo ekspertai, vos vienu kitu rankos judesiu galintys atskleisti veido bruožų išskirtinumą ar paryškinti akių spalvą. Vienas svarbiausių smulkių akcentų šį sezoną – akių pieštukas.

Makiažo istorikai teigia, kad pirmą kartą kažkas panašaus į akių pieštuką atsirado dar prieš dvylika tūkstančių metų Mesopotamijoje bei Senovės Egipte. Akių kontūras buvo ryškinamas ne tik dėl grožio, bet ir dėl tikėjimo, kad tai gali apsaugoti nuo piktų burtų. Žinoma, šiandien prietarais nebetikima, tačiau tamsus akių pieštukas išlieka viena svarbiausių makiažo priemonių kiekvienos merginos kosmetinėje.

Subtiliai bei taisyklingai naudojamas akių pie

štukas žvilgsniui iškart suteikia gilumo, paslaptingumo, dėl jo blakstienų linija atrodo tankesnė ir tamsesnė. Įvaizdis gali kisti ir pasirinkus naują techniką. Pavyzdžiui, kiek pratęsta juoda linija sukuria katės akių efektą, o grafiški punktyrai atrodo labai moderniai. Pieštuku nesunku sukurti ir dūminį įvaizdį – pilnai apvedus akies liniją, spalvą galima išsklaidyti šepetuku ar vatos gabalėliu.

Šį sezoną viena pagrindinių akių makiažo tendencijų – ryški, žvilgsnį traukianti akių pieštuko linija, todėl rekomenduojama kosmetinėje turėti ne tik klasikines juodą ar rudą spalvas, bet ir vieną kitą netikėtą variantą. „Colorama“ linija iš „Maybelline New York“ siūlo net šešis netradicinius atspalvius: ryškų mėlyną, ryškų violetinį, bronzinį, rudai auksinį, rudai žalią ir itin juodą. Juos patogu naudoti ne tik virš blakstienų, bet ir vidinėje voko dalyje.

Neabejotinai ryškiausia idėja – nenaudoti jokių šešėlių ir leisti atsiskleisti šokiruojančiai pieštuko spalvai, tačiau dienos metui puikiai tiks ir subtilesnis įvaizdis, kai ryškios spalvos pieštukas derinamas su įprastu juodu arba rudu. Tai – nedidelis akcentas, tačiau žvilgsnis iškart atrodys gyvesnis. Makiažą galima užbaigti keliais juodo blakstienų tušo potėpiais, o drąsiausioms rekomenduodamas ryškiai mėlynas „Colossal Color Shock“ tušas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis