KAD ODA ŠVYTĖTŲ: atlik testą, kokios spalvos tau tinka labiausiai

Jei pasirinksi tinkamą spalvinę paletę, tavo oda tarsi švytės, jei netinkamą - atrodysi it nuvargus ar serganti. Štai keli būdai, kaip išsiaiškinti savo spalvinį tipą.

Sužinojusi, kurie - šalti ar šilti - pustoniai tau tinka labiau ir juos pritaikiusi, akimirksniu atrodysi gyvybingesnė, išraiškingesnės, o oda sveikai spindės. Atspalvių skirstymas į šiltus ir šaltus galioja ne tik kalbant apie aprangą, bet ir makiažą. Tinkamai parinktos makiažo spalvos tave privers švytėti.

Tačiau nepamiršk, kad kaip ir visur būna išimčių. Nors priklausai šaltai spalvinei gamai, gali būti, kad ir vienas kitas šiltas atspalvis tau puikiai tiks. Yra ir neutralių spalvų (tai tarsi šiltų ir šaltų mišiniai), kurios tinka tiek vienoms, tiek kitoms.

ŠALTŲ ATSPALVIŲ PALETĖ


ŠILTŲ ATSPALVIŲ PALETĖ

1. PASITIKRINK VENŲ ATSPALVĮ

Pažvelk į vidinę riešo pusę - kokio atspalvio tavo venos? Jei jos labiau mėlynos, greičiausiai priklausai šaltų tonų kategorijai, jei žalsvos - šiltų. Žalsvas atspalvis atsiranda dėl to, kad venas dengia gelsva oda, juk žinai seną spalvų maišymo taisyklę: mėlyna + geltona = žalia.

ŠALTAJAM SPALVINIAM TIPUI
Ilgai išlieknatys lūpų dažai KISS MY LIPS (DEBBY); Lūpų blizgesiai LIP OIL TINT (DEBORAH) ir ARCTIC GLOW (LUMENE); Skysti lūpų dažai ROUGE EDITION (BOURJOIS); Lūpų dažai RODDETTO FORMULA (DEBORAH).

ŠILTAJAM SPALVINIAM TIPUI

Ilgai išlieknatys lūpų dažai KISS MY LIPS (DEBBY); Lūpų blizgesys LIP OIL TINT (DEBORAH); Skysti lūpų dažai ROUGE EDITION (BOURJOIS); Lūpų blizgesys ARCTIC GLOW (LUMENE); Lūpų dažai RODDETTO FORMULA (DEBORAH).

2. KOKS METALAS TAU TINKA

Ar pastebėjai, kokio metalo papuošalai tau tinka labiau. Jei veidas spindi, atrodo gyvybingas, o akys žiba, kai pasipuoši sidabru - esi šaltų tonų, jei auksu - šiltų. Tačiau nesipainiok: klausiame, ne kokie papuošalai labiau patinka, o TINKA.

3. NEUTRALIŲ SPALVŲ PAGALBA

Pagalvok apie neutralias spalvas. Ar geriau atrodai vilkėdama baltus, juodus ir pilkus drabužius, ar - dramblio kaulo ir rusvų atspalvių? Jei pirmasis variantas - priklausai šaltiems tonams, jei antrasis - šiltiems.

ŠALTAJAM SPALVINIAM TIPUI
Skaistalai POWDER EXOERIENCE (DEBBY); Veido formavimo priemonė KATE SCULPTING (RIMMEL); Lūpų pieštukas LIP PENCIL (DEBBY).

ŠILTAJAM SPALVINIAM TIPUI
Skaistalai POWDER EXOERIENCE (DEBBY); Veido formavimo priemonė KATE SCULPTING (RIMMEL).

4. GYMIS

Atkreipk dėmesį į savo gymį: kokios spalvos tavo akys, natūralūs plaukai. Dažniausiai priklausančios šaltų tonų skalei turi mėlynas, pilkas arba žalias akis, o jų plaukai yra šviesūs, rudi arba juodi. Atrodo, kad natūrali plaukų spalva tarsi meta melsvą, pilkšvą ar violetinį atspalvį.

ŠALTAJAM SPALVINIAM TIPUI
Vokų šešėliai OMBRETTO MONO (DEBBY); Vokų šešėlių ir lūpų dažų paletė DEBORAH.

Šiltųjų tonų merginos išsiskiria rudomis, gintaro ar gelsvai žaliomis akimis, o plaukai būną šviesūs su rausvu atspalviu, raudoni, rudi arba juodi. Plaukuose galima įžvelgti auksinį, raudoną, oranžinį ir gelsvus pustonius.

ŠILTAJAM SPALVINIAM TIPUI
Vokų šešėliai OMBRETTO MONO (DEBBY); Vokų šešėlių ir lūpų dažų paletė DEBORAH.

5. KĄ RODO SAULĖ

Galima pastebėti, kad neretai šaltos spalvinės gamos merginos po deginimosi pirmiausia odą nudega, ji tampa jautri ir rausva. Vėliau oda gali gražiai paruduoti, tačiau pirminis efektas - rausvumas. Šiltų tonų merginos įdega be kliūčių, oda iš pat pradžių pamažu įgauna rudai auksinį atspalvį.

ŠALTAJAM SPALVINIAM TIPUI
Nagų lakai: GEL EFFECT (LUMENE), SUPER GEL (RIMMEL), FORMULA PURA (DEBORAH).

ŠILTAJAM SPALVINIAM TIPUI
Nagų lakai: GEL EFFECT (RIMMEL), SUPER GEL (LUMENE), FORMULA PURA (DEBORAH); Lūpų pieštukas LIP PENCIL (DEBBY).

Štai ir viskas, dabar belieka atsakyti į visus klausimus ir įvertinti, kuriai kategorijai - šaltų ar šiltų tonų - priklausai.

Užsakymo nr.: PT_72161152

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis