PAMIRŠK KONTŪRAVIMĄ: ši technika - naujas būdas patobulinti veidą greičiau

Daugelis merginų jau seniai žino, kad gražuolės Kim Kardashian išpopuliarintas veido kontūravimas daro stebuklus. Tačiau tobulam kontūravimui reikia nemenkos patirties - tai nėra taip lengva. O ar teko girdėti apie strobingo techniką? Ji paprastesnė nei kontūravimas, bet daro ne mažesnius stebuklus.

Strobingas yra tam tikrų veido zonų šviesinimas specialiomis priemonėmis, kurios atspindi šviesą ir kuria švytėjimo efektą. Ši makiažo technika suteikia veidui gyvumo, jaunatviškumo ir spindesio.

Tiesa, jei priemonių padauginsi, veidas gali atrodyti pernelyg blizgus (lyg prakaituotas). Atlikdama strobingą atmink, kad geriau naudoti mažiau priemonių, jokiu būdu nepadauginti. Nenatūraliai atrodantis švytėjimas virsta neskoningu blizgesiu, o veidas juk nėra kalėdinė eglutė.

Reuters/Scanpix nuotr.

Kad veidas atrodytų išraiškingesnis, strobingo priemonėmis šviesinamos tik tos veido zonos, kurios natūraliai pagauna šviesą. Tai arka po antakiu (labiau ties antakio pabaiga), vidinis akių kamputis, skruostikauliai, nosies tiltelis ir galiukas, viršutinės lūpos linkis ties panose, smakro galiukas.

AP/Scanpix nuotr.

Prieš atlikdama strobingą, turėtum paruošti veido odą. Pirmiausia veidą nuprausk ir švelniai nusausink, sudrėkink kemu. Jei ant veido yra spuogelių, paraudimų, pigmentinių dėmių ar papilkėję paakiai, šiuos veido trūkumus paslėpk maskavimo priemone. Jei nori suvienodinti odos spalvą, veidą padenk atspalvio turinčiu BB arba CC kremu.

Veido formavimo rinkinys "Sculpting Palette by Kate" (RIMMEL LONDON); Spindesio suteikianti maskavimo priemonė "Radiance Reveal" (BOURJOIS); Maskavimo priemonė spuogeliams "Spot Solution" (DEBBY)

Išsirink šviesą atspindinčią priemonę, kuri būtų artima tavo odos atspalviui. Itin šviesiai odai labiausiai tiks šampano pustoniai, vidutinio šviesumo - rausvojo šampano, kiek tamsesnei - aukso, o tamsiai - žemės atspalviai.

AP, SIPA/Scanpix nuotr.

Makiažo rinkinys "Strobing": švytėjimo suteikianti pudra, odą skaistinantis pieštukas ir skysta priemonė (ISADORA)

Strobingo priemonėmis šviesink tik tas veido vietas, kurios natūraliai pagauna šviesą, jokiu būdu nedenk kuo daugiau veido. Jei tavo oda yra riebi, netepk kaktos zonos ir smakro. Užtepusi šiek tiek priemonės, išsklaidyk ją pirštais, plačiu šepetėliu arba specialia makiažo kempinėle. Atkreipk dėmesį, kad strobingo priemonė būtų paskirstyta tolygiai ir niekur nesimatytų jos sankaupų ar intensyvesnių dryžių.

SIPA, AFP/Scanpix nuotr.

Jei veidą dailini strobingo technika, makiažo meistrai pataria likusias priemones rinktis matinio efekto: makiažo pagrindą, bronzatą, skaistalus, kompaktinę pudrą. Taip pat nereikėtų naudoti strobingo priemonių zonose, kurios nusėtos spuogeliais ar bėrimu. Čia atsimušusi šviesa tik dar labiau išryškins odos netobulumus.

Matinio efekto pudra "Mat & Perfect" (DEBBY); Universali bespalvė kompaktinė pudra "Powder Experience" (DEBBY); Satino efektą suteikianti bespalvė pudra "Silk Edition Touch-Up" (BOURJOIS)

Štai ir viskas - įsidėmėk šiuos patarimus ir drąsiai išbandyk strobingą. Tai paprastas būdas padailinti veidą ir suteikti jam jaunatviško spindesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis