Itin naudinga, bet primiršta priemonė odos puoselėjimui

Nors prižiūrėdamos savo grožį, stengiamės žengti koja kojon su kosmetikos ir procedūrų naujovėmis, pravartu prisiminti ir paprastus, bet vertingus metodus. Molio nauda odai buvo pripažinta dar senovės Romoje ir Graikijoje, tačiau šis natūralus produktas nemažiau naudingas ir šių laikų moterims.

Baltasis molis grožio industrijoje, galima sakyti, pats populiariausias, tačiau jo rūšių yra kur kas daugiau: geltonasis, raudonasis, žydrasis, žaliasis, pilkasis, netgi juodasis. Baltąjį molį moterys naudoja dažniau, nes šis turi švelnų poveikį ir tinka itin jautriai odai.

Kokia molio nauda?

* Visų pirma, molis yra natūralus ir ekologiškas produktas su, galima sakyti, nesibaigiančiu galiojimo laiku. Galbūt skamba neįtikėtinai ir pompastiškai, tačiau molį laikydama sausoje ir tamsioje vietoje greičiausiai galėsi naudoti iki tol, kol šis pasibaigs.

* Beje, molis tinka įvairiems odos tipams: šis natūralus produktas nepašalina drėgmės, odai reikalingų riebalų, todėl jį galima naudoti ir turint sausėjančią odą.

* Molis gali padėti ir tuomet, jei nori pašalinti kai kuriuos odos defektus: randelius, įtrūkimus bei kitus odos pažeidimus. Šis produktas taikomas ir po odos infekcijų ar uždegimų, kadangi turi raminančių savybių.

* Molis taip pat naudojamas siekiant išbalinti pigmentines dėmes, strazdanas.

* Produktas suteikia odai švelnumo, lygumo, elastingumo bei paskatina kraujotaką, dėl to oda gauna daugiau deguonies ir ląstelės regeneruoja kur kas greičiau. O, svarbiausia, kaukes veido odai paruošti su moliu tikrai lengva!

Molio kaukė sausai ir sudirgusiai veido odai

Tau reikės:

1. 3 šaukštelių molio;
2. 3 šaukštų pieno;
3. Arbatinio šaukštelio medaus.

Kaukės sudedamąsias dalis gerai išmaišyk ir tepk ant kruopščiai nuvalytos, švarios veido odos. Po 20 minučių kaukę reikia nuplauti šiltu vandeniu ir galiausiai odą patepk maitinamuoju kremu.

Molio kaukė problematiškai veido odai

Tau reikės:

1. 3 šaukštų molio;
2. 12 lašų šviežiai spaustų citrinos sulčių;
3. 2 šaukštų spirito.

Sumaišiusi ingredientus tepk masę ant veido ir palaikyk apie 15 minučių. Kaukę pašalink su šiltu vandeniu. Jei tavo oda problematiška, gali išmėginti ir kitą receptą, kurio sudedamosios dalys yra: 1 šaukštas molio, šaukštelis citrinos sulčių, vanduo ir degtinė. Vandens ir degtinės santykis turi būti 1:1, o gautą skystį reikia sumaišyti su likusiais ingredientais, iki kol masė primins pastą. Veidą, padengtą šia kauke, nuplauk po 10 minučių šiltu vandeniu.

Molio kaukė riebiai veido odai

Tau reikės:

1. 1 šaukšto agurkų sulčių ar išspaudų;
2. 1 kiaušinio baltymo;
3. Kelių lašų šviežių citrinos sulčių;
4. Pusės šaukštelio molio.

Visus produktus maišyk iki kol gausi vientisą masę. Tuomet paruoštą kaukę tepk ant veido odos, tik, šiukštu, neleisk masei patekti į akis. Tuomet po 15–20 minučių kaukę nuplauk drungnu vandeniu. Ši kaukė tiks ir mišriai veido odai, tačiau ją geriausia naudoti vakare, kadangi oda pasidaro jautresnė saulei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis