Išbandyk šiuos makiažo triukus - nustebsi!

Paslėpti odos trūkumus, pabrėžti skruostikaulius ir išryškinti akis. Norint atrodyti stulbinančiai, visai nereikia nusipiešti naujo veido. Pakanka kelių profesionalių potėpių!

* Pirmas dalykas, ką turi padaryti, tai tolygiai užtepti natūralios spalvos makiažo pagrindą, kad oda atrodytų lygesnė.

* Sekantis žingsnis - sukurti idealią veido formą – teisingą ovalą. Paimk vienu tonu tamsesnės, nei tavo natūrali odos spalva, pudros ir nupiešk ovalą švelniai teptuku braukdama per tolimiausius veido taškus.

* Plačiu apvaliu pudros teptuku apvesk veido ovalą paspausdama ir patamsindama tas vietas, kurios, tavo nuomone, per ilgos, per plačios ar per aukštos. Pradėk palei plaukų augimo liniją, baik po smakru. Iš taip iš abiejų pusių. Nepamiršk šiose vietose pigmento kruopščiai išsklaidyti.

* Kad žaidimas atspalviais liktų nepastebėtas, stropiai išsklaidyk tamsiausius potėpius. Kad makiažas atrodytų natūralesnis, šviesiausia ir tamsiausia pudros skirtis turi ne daugiau kaip dviem atspalviais.

* Kad veidas atrodytų skaistesnis, o akys švytėtų, pasinaudok maskuokliu: patepk vidinius akių kampučius ir po išoriniais akių kraštais, aplink nosį bei lūpų kampučius.

* Susirask skruostikaulių liniją ir skaistalų teptuku tamsesne pudra brauk žemyn nuo smilkinių iki iškiliausios jų vietos. Įsitikink, kad tas šešėlis ne pernelyg ryškus – gražiai išskirstyk pigmentą.

* Pabaigoje iškiliausias veido vietas akcentuok šviesinamąja pudra. Brūkštelėk ja virš skruostikaulių – taip tarsi paaukštinsi skruostikaulius ir veidui suteiksi aristokratiškumo.

* Siauru šešėlių teptuku tamsiausio atspalvio pudra padenk nosies šonus. Pradėk nuo vidinių antakių kraštų, baik ties šnervėmis. Tuo tarpu šviesinamąja pudra ar kremu brūkštelėk išilgai per nosies centrą – optiškai ją susiaurinsi.

* Tokio pat atspalvio šviesinamąja priemone brūkštelėk ir per smakrą – per patį jo centrą tiesiai po apatine lūpa. Taip subalansuosi veido formas ir visą dėmesį sutelksi į jo centrą.

* Brūkštelėk šviesikliu virš Kupidono kalvos – akcentuosi lūpų formą ir optiškai suteiksi joms tokio putlumo, kad pavydėtų net Angelina Jolie.

* Pašviesink iškiliausias antakių vietas: virš jų ir po išoriniais kraštais. Šiais akcentais ne tik suteiksi veidui švytėjimo, bet ir atversi žvilgsnį, suteiksi jam daugiau išraiškingumo, be to, išryškinsi antakių formą. Gražu, jei jie išpuoselėti.

* Šviesinamąja priemone brūkštelėk ir po išoriniais akių kampučiais – akys įgis migdolų formą.

* Skaistalais paryškink iškiliausias skruostikaulio vietas. Teptuku brauk nuo jų centro smilkinių link.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis