Kokie šešėliai labiausiai tinka tavo akių spalvai

Nori žvilgsniu pakerėti žavų vyruką? Tuomet privalai makiažu pabrėžti akis bei išryškinti jų spalvą. Dalinamės patarimais – kokias dekoratyvinės kosmetikos priemonių spalvas rinktis, kad žvilgsnis taptų išraiškingas, o akių spalva sodresnė.

Norėdama išryškinti savo akių spalvą, turėtum rinktis kontrastingo atspalvio vokų šešėlius. Jei akių spalva tamsesnė ir sodresnė, rinkis šviesesnių tonų, o jei akys gana blankios - gerokai tamsesnių spalvų šešėlius. Žvilgsnis taps dar gyvybingesnis, jei vidinį akių kamputį padažysi blizgiais, šviesą atspindinčiais šešėliais.

ŽALIAAKĖMS

Žaliaakėms rekomenduojama akis ryškinti švelniais violetiniais, rudų atspalvių šešėliais. Jei tavo plaukai tamsūs – rudi ar juodi – tuomet gali eksperimentuoti su mėlyna ar citrininiu geltoniu. Šviesiaplaukėms patartina naudoti lašišų ar aplesinų atspalvius.

Shutterstock nuotr.

MĖLYNAKĖMS

Jei tavo akys mėlynos, tuomet labiausiai derės ir spalvą išryškinti padės šiltų rudų ir rusvų atspalvių šešėliai. Tamsiaplaukėms taip pat rekomenduojami žalsvi, elektriniai, rožiniai tonai. Tačiau, jei tavo plaukai šviesūs, akių spalvą ryškink smėlio, koralų ir medaus spalvomis.

Shutterstock nuotr.

RUDAAKĖMS

Rudaakėms pasisekė labiausiai, nes dėl akių spalvos intensyvumo, naudojamos makiažo priemonės turi tik šiek tiek jas paryškinti. Taigi, jei tavo akys rudos, gali rinktis tiek tamsius, tiek šviesius rudus, žydrus, žalsvus ar auksinius šešėlius. Baklažanų ir garstyčių atspalviai – taip pat puikus pasirinkimas.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis