Šie grožio mitai apsunkina tavo gyvenimą

Ne viena tikime dalykais, kurių pagrįsti negalime - tiesiog tai kažkur girdėjome. Yra daugybė grožio mitų, kuriuos metas paneigti.

1. Kreminė pudra užkemša poras

NETIESA. Naujos kartos kreminės pudros kaip tik saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir nešvarumų - neleidžia užteršti ir porų. Jau seniai sukurta atspalvį teikiančių priemonių specialiai riebiai odai prižiūrėti: jos ne tik neužkemša porų, bet ir sugeria riebalų perteklių.

Shutterstock nuotr.

Veido odos spalvą sulyginantis CC kremas 123 PERFECT (BOURJOIS); Skysta pudra, sauganti odą nuo kenksmingo aplinkos mpoveikio CITY RADIANCE (BOURJOIS); Matinio efekto ilgai išliekanti pudra LASTING & PERFECT (DEBBY); Matinio efekto makiažo pagrindas HYDRALIGHT (ISADORA), gamintojų nuotr.

2. Naudodama ryškius lūpų dažus išblukinsi natūralią lūpų spalvą

NETIESA. Su amžiumi natūralus lūpų raudonis gali pablykšti, o lūpų kontūras neatrodyti toks ryškus kaip kadaise. Tačiau dėl to kalti ne tik bėgantys metai, bet ir kenksmingi saulės spinduliai. Naujos kartos lūpų dažai žalos tavo natūraliai lūpų spalvai nepadarys, jie kaip tik saugo lūpas nuo ultravioletinių saulės spindulių skatinamo senėjimo ir jį lydinčių pigmentacijos procesų. Šiuolaikiški dažai lūpas stangrina, drėkina ir aprūpina maistinėmis medžiagomis.

Lūpų pieštukas ir dažai LIP DESIRE (ISADORA), gamintojo nuotr.

Iki 12 valandų išliekantys lūpų dažai ROUGE EDITION (BOURJOIS); Skysti lūpų dažai ROUGE EDITION VELVET (BOURJOIS); Ilgai išliekantys lūpų dažai KISS MY LIPS (DEBBY); Lūpų dažai LIP DESIRE (ISADORA), gamintojų nuotr.

3. Veido tonikas nėra būtinas

NETIESA. Juk rankas vakare grįžusios namo plauname kasdien, plauname ir prieš valgį ar paglosčiusios gyvūną. O štai tonikas yra ne mažiau svarbus. Jis nuvalo visus makiažo likučius, kurių neįveikė valiklis, šio liekanas ir negyvas odos ląsteles. Tonikas gaivina odą ir parengia ją geriau sugerti vėliau naudojamiems produktams: kaukei, kremui ar serumui.

Shutterstock nuotr.

Veido tonikas CLEAR IT UP! (LUMENE); Giliai valantis tonikas, tinka spuoguotis linukiais odai CLEAR FACE (SEBAMED), gamintojų nuotr.

4. Spuoguotos odos problemas išspręs soliariumas

NETIESA. Deja, soliarumų spinduliavimas yra per stiprus ir spartina riebalų liaukų veiklą, slopina odos imunitetą, gali išprovokuoti spuogelių komplikacijas. Įvairių uždegimų nualinta oda praras atsparumą saulės spinduliams, įdegs greičiau nei sveika, ją gali nusėti sunkiai išnaikinamos tamsios pigmentinės dėmės. Verčiau spuogelius gydyk vaistinėje įsigytomis priemonėmis, kurios tinka spuoguotis linkusiai odai ar įvairioms aknės stadijoms. Naudok kosmetiką, kuri sukurta specialiai spuoguotai, jautresnei odai.

Shutterstock nuotr.

Muilas veidui prausti, tinka spuoguotai odai CLEAR FACE (SEBAMED); Spuogelių maskavimo priemonė CLEAR FACE (SEBAMED); Spuogelių maskavimo priemonė SPOT DELETE (LUMENE); Veido prausimo putos, tinka spuoguotai odai CLEAR FACE (SEBAMED), gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_72284724

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis