5 būdai, kaip netikėtai gali panaudoti maskavimo priemonę

Manai, kad maskavimo priemonė turi tik vieną paskirtį - paslėpti odos trūkumus? Pasirodo, ne! Ja gali pakeisti kai kuriuos makiažo produktus ar atnaujinti pabodusius.

Jei neturi šviesą atspindinčios priemonės

Sumaišiusi šiek tiek maskavimo priemonės ir birių perlamutrinių šešėlių sukursi veidui skaistumo suteiksiančią priemonę. Rinkis nude arba dar šviesesnio atspalvio šešėlius, bet jų nepadaugink - tavo tikslas ne blizgantis veidas, o natūraliai švytinti oda. Pasigaminta priemone patepk zoną virš skruostikaulių, mažytį viršutinės lūpos linkį, vidinius akių kampučius, iškiliausią vietą po antakiu, nosies tiltelį - visa, kur naudotum šviesą atspindinčią strobingo priemonę.

Maskavimo priemonė COLOR CORRECTING CONCEALER (ISADORA), gamintojo ir shutterstock nuotr.

Jei nori naujo atspalvio lūpų dažų

Šįmet ypač išpopuliarėjo neutralių rusvų ir rausvų atspalvių lūpų dažai. Šalia turi tik ryškų rausvą ar raudoną? Gali ant rankos užtepti maskavimo priemonės ir įmaišyti į ją mažutėlį gabaliuką turimų lūpų dažų. Tai padės pašviesinti lūpdažio spalvą iki norimos - kuo daugiau maskuoklio, tuo spalva bus šviesenė, kuo daugiau dažų, tuo ryškesnė.

Lūpų dažai LIP DESIRE (ISADORA) ir ROUGE EDITION 12 heures (BOURJOIS), skysta skaistumo suteikianti maskavimo priemonė RADIANCE REVEAL (BOURJOIS), gamintojų nuotr.

Jei neturi šešėlių pagrindo

Maskavimo priemonė puikiai atstoja vokų šešėlių pagrindą. Užtepk šiek tiek priemonės ant voko ir švelniai įtapšnok ją pirštais, kad maskuoklio neliktų voko raukšlelėse. Šešėliai ne tik laikysis ilgiau, bet ir bus intensyvesnės spalvos.

Shutterstock nuotr.

Jei dažantis sudrebėjo ranka

Nepavyko dailiai nusidažyti lūpų? Ne bėda - atsargiai nuvalyk išteptą vietą ausų krapštuku ir ant viršaus užtepk maskavimo priemonės. Korekcija bus preciziškesnė, jei maskavimo priemonę tepsi mažučiu sintetiniu teptuku. Taip pat nudažiusi lūpas gali maskuokliu pašviesinti linkį ties viršutinių lūpų centru ir po apatine lūpa (irgi centre), tai suteiks lūpos putlumo.

Jei antakiams trūksta išraiškingumo

Nori idealiai atrodančių antakių? Patamsink juos šešėliais, tvarkingai sušukuok, o po antakiu maskavimo priemone brėžk įstrižą liniją (pagal antakio linkį). Maskavimo priemonę ties voku išsklaidyk, kad perėjimas būtų nepastebimas. Taip naudodama maskuoklį akcentuosi tvarkingą apatinę antakio liniją, ji bus kur kas išraiškingesnė. Jei nori dar didesnio efekto, gali tą patį pakartoti ir virš antakio. Tačiau nepadaugink priemonės, kad antakiai neatrodytų tarsi apvesti baltai.

Skaistumo suteikianti maskavimo priemonė MATCH PERFECTION (RIMMEL), gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis