3 veidą jauninančios šokolado kaukės

Šokoladas yra ne tik smaližių džiaugsmas, bet ir grožį puoselėjantis produktas. Jame gausu naudingų medžiagų, kurios odą tonizuoja, drėkina ir maitina, apsaugo nuo laisvųjų radikalų bei skatiną ląstelių regeneraciją. Išbandyk skirtingiems veido odos tipams skirtas kaukes, kurias lengvai pagaminsi namuose.

JEI TAVO ODA MIŠRI

Ant silpnos ugnies inde ištirpink 3 – 4 gabaliukus juodojo šokolado, sumaišyk su šaukštu natūralios kakavos miltelių. Į mišinį įpilk šiek tiek šilto pieno, viską gerai išmaišyk iki vientisos konsistencijos, atvėsink. Kaukę tepk ant veido odos ir palaikyk dešimt minučių. Vėliau veidą nuplauk šiltu vandeniu.

Shutterstock nuotr.

JEI TAVO ODA SAUSA

Inde ištirpink 4 gabalėlius šokolado ir masę sumaišyk su šaukštu grietinės. Tuomet, paėmusi vieną kiaušinį, atskirk jo baltymą nuo trynio ir pastarąjį dėk į indą su grietine bei šokoladu. Viską gerai išmaišiusi tepk ant veido odos storu sluoksniu ir palaikyk kaukę 15 minučių. Galiausiai nuplauk šiltu vandeniu.

Shutterstock nuotr.

JEI TAVO ODA RIEBI

Dubenėlyje ištirpink kelis juodojo šokolado gabalėlius. Į pravėsusią masę pilk per sietelį pertrintų vyšnių arba serbentų minkštimą, įpilk šlakelį citrinų sulčių ir viską gerai išmaišyk. Ant odos užtepusi kaukę laikyk ne daugiau nei 15 minučių, tuomet nuplauk. Ši kaukė stabilizuos riebalinių liaukų veiklą.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis