PASIDARYK PATI: Nuostabios Helovino makiažo idėjos

Helovino persirengėlių naktis jau visai čia pat! Bet ar žinai, koks bus tavo šiurpusis kostiumas? Štai kelios makiažo idėjos, paversiančios tave gundančia, bet kartu ir gąsdinančia būtybe.

Kiekvienais metais Helovino makiažų kartelė kyla. Jei kadaise esmė buvo tiesiog bauginantis įvaizdis, dabar merginos trokšta atrodyti ne tik šiurpiai, bet ir kerinčiai.

Ar suderinti gana priešingus dalykus įmanoma? Žinoma! Tereikia išsirinkti įvaizdį, kuris būtų gąsdinančiai žavingas. Jokiu būdu nesistenk idealiai atkartoti realaus personažo, leisk sau interpretuoti.

Atkreipk dėmesį į makiažo tendencijas, pavyzdžiui, rudens hitai - tamsios burgundiškos arba juodos lūpos, dramatiškas katės žvilgsnis. Šias pritaikyk pasirinktam įvaizdžiui, pasistenk savo personažą perteikti viliokiškai.

Vida Press nuotr.

Pasiruošk tinkamą makiažo priemonių ir įrankių arsenalą. Kad išgautum kuo tobulesnį rezultatą, labai svarbu kokybiški teptukai. Preciziškam akių kontūrui naudok mažytį teptuką kirstiniais sintetiniais šereliais, toks tiks ir antakių dailinimui.

Jei dažais turi dengti visą veidą (pavyzdžiui, vaiduoklio variantas: nubalintas veidas ir tamsi skruostikaulių, akių zona), labai svarbu spalvas kuo atidžiau išsklaidyti. Spalviniai perėjimai turėtų būti švelnūs ir tolygūs, tuomet makiažas atrodys nepriekaištingai. Veido dengimui dažais naudok specialią kempinėlę, kuri padės tolygiai paskirstyti dažus.

Ar darytum paprastą vakarinį, ar Helovino makiažą, labai svarbu jį užfiksuoti, kad šis išsilaikytų kuo ilgiau. Tam puikiai tiks biri bespalvė pudra, purškiami fiksatoriai.

Makiažo teptukai, pudros ir makiažo pagrindo kempinėlės MAKE UP FPR EVER, gamintojo nuotr.

Šių metų Helovino nakčiai MAKE UP FOR EVER tau siūlo keletą kerinčių personažų: plėšrią panterą, negailestingą gorgonę ir kraują stingdančią požemių šmėklą. Kiekvienas makiažų pavers tave šiurpinančia vakaro gražuole - ypatingas dėmesys skiriamas akių išryškinimui.

GUNDANTI PANTERA

Įvaizdžiui kurti reikės ne tik paprastų makiažo priemonių, bet ir kūno dažų. Veidą sumodeliuosi baltais ir violetiniais dažais, o smaragdų žalumos šešėliais suteiksi paslaptingumo. Drąsiai kurk išraiškingą katės akių makiažą, tai momentas, kai gali sau leisti brėžti ekstremaliai ilgas linijas. Svarbu: akių kontūrą reikėtų ilginti ne tik išoriniame akies krašte, bet ir vidiniame.

Ne mažiau išraiškingas panteros makiažo akcentas - juodos it anglis lūpos. Jei nori labiau gundančio efekto, rinkis ombre variantą. Vidinę lūpų dalį dažyk tamsiai raudona spalva, o kraštus juodai. Atmink, kad spalvos turėtų tolygiai pereiti iš vienos į kitą.

MAKE UP FOR EVER nuotr.

Odą drėkinanti makiažo bazė, skysti kūno dažai, biri perregima pudra, gelio konsistencijos akių kontūras, vandeniui atsparus akių pieštukas, akių šešėliai, intensyvios pigmentacijos lūpų dažai, lako efektą suteikiantis lūpų blizgis, MAKE UP FOR EVER, gamintojo nuotr.

NEGAILESTINGA GORGONĖ

Gorgonės - graikų mitinės būtybės. Viena pagrindinių buvo Medūza, kurios žvilgsnis, susidūręs su aukos, kaipmat nelaimėlį paversdavo akmeniu. Taigi, gorgonės makiažo esmė - hipnotizuojantis žvilgsnis. Veidui naudok skystus, lengvai maišomus ir išsklaidomus dažus. Rinkis baltą ir pilkšvus atspalvius, kurie padės sukurti išbalusios odos įspūdį.

Akims tiks kreminės konsistencijos kontūras, juodas minkštesnis akių pieštukas ir ryškūs vokų šešėliai. Jei nori sodresnės pigmentacijos, prieš tepdama šešėlius teptuką sudrėkink vandeniu. Šį kartą pamiršk natūralių antakių įspūdį, jie turėtų būti aiškios, griežtos formos ir itin ilgi. Paakių zoną patamsink violetinio arba bordinio atspalvio šešėliais, tačiau tik vos vos. Tuomet plonyčiu teptuku piešk ryškias linijas, kurios imituotų kraujagysles.

Lūpoms rinkis intensyvią violetinę spalvą, o viduriuką pašviesink balta. Abi spalvas švelniai suliek tapšnodama pirštu arba specialia makiažo kempinėle.

MAKE UP FOR EVER nuotr.

Dažai, tinkami tepti šlapiu teptuku, intensyvios maskuotės pieštukinis makiažo pagrindas, kompaktinė bespalvė pudra, kreminiai dažai, matiniai akių šešėliai, blakstienų tušas, dirbtinės blakstienos, perregimas antakių fiksavimo gelis, intensyvios pigmentacijos matiniai lūpų dažai, MAKE UP FOR EVER, gamintojo nuotr.

POŽEMIŲ ŠMĖKLA

Svarbiausias šio makiažo elementas - šiurpinanti šypsena, kurią reikės išpaišyti kūno dažais, lūpų pieštuku ir suteikti 3D efekto šešėliais. Veidui naudok intensyvios maskuotės makiažo pagrindą, nosį, skruostus, smakrą ir kaktą pašviesink baltais kūno dažais. Ties antakiais juoda spalva piešk suskeldėjusios odos įtrūkimus. Antakių nestorink, priešingai - jie turėtų būti kuo plonesni ir lenktesni, taip veidui suteiksi šaltumo, griežtumo.

Akcentuok ne akių vokus, bet apatinę blakstienų liniją. Naudok kelių atspalvių violetinius ar bordinius šešėlius, efektingai atrodys žvilgantys metalu. Zoną prie pat blakstienų tamsink juodais. Trūksta pamėkliško akcento? Įsidėk itin šviesias akių linzes.

MAKE UP FOR EVER nuotr.

Odos dažai, intensyviais dengiantis makiažo pagrindas, skysti kūno dažai, matinio ir metalizuoto efekto akių šešėliai, antakių priežiūros rinkinys, minkštas akių pieštukas, vandeniui atsparus lūpų pieštukas, MAKE UP FOR EVER, gamintojo nuotr.

Galerijoje pamatysi nuostabių Helovino makiažų, kurie veikiau primena ne šiurpias kaukes, o meno kūrinius. Atmink - svarbiausia, kad vaiduoklių naktį būtum atsipalaidavusi, pasitikėtum savimi ir jaustumeisi puikiai!

Užsakymo nr.: PT_72586382

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis