Kokiomis priemonėmis ir kada ryškinti antakius?

Vienas iš kriterijų renkantis priemones – laikas. Jei skubate, labiau tiks vienos priemonės, jei laiko turite daugiau - kitos.

Kokiomis priemonėmis dailinti antakius pasakoja Ieva Karbauskaitė by OZdesignhome

Jeigu skubate siūlau išbandyti pieštuką. Galite antakius paryškinti pačiu pieštuku arba pasiimdama produkto kampiniu teptuku. Pieštukas ne tik paryškins antakių spalvą, bet ir suguldys plaukelius viena kryptimi. Kadangi pieštukas yra vaškingas produktas, jis labai ilgai ant antakių neišsilaikys.

Puiki priemonė antakiams – šešėliai. Galite išgauti labai natūralių antakių efektą. Su šešėliais galite naudoti tiek sintetinio, tiek natūralaus plauko teptuką. Turime labai platų spalvų spektrą. Specialistas tikrai padės išsirinkti labiausiai tinkantį atspalvį. Šešėliai puikiai tinka labai vešliems antakiams – tarpeliams užpildyti. Taip pat tiks ir ne tokiems vešliems antakiams – formai paryškinti. Šios priemonės išlikimas yra vidutiniškas, priklauso nuo šešėlių kokybės.

Antakių gelis, galime jų rasti įvairių konsistencijų. Vandeniui atsparius gelius siūlyčiau rinktis progoms, ne kiekvienai dienai. Vandeniui atsparūs produktai išlieka ilgai, tačiau sausina plauką. Geriausia geliu dengti šešėlius sintetinio plauko teptuku.Taip pat galite suvilgiusi antakių šukeles geliu, peršukuoti antakius - štai ir viskas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis