3 gundantys akių makiažai

Ne visoms ryškiai dažyti lūpas yra paprasta, kartais lengviau paryškinti akis. Išsirink vieną iš trijų tau tinkamiausių makiažų, kurie sukurs gundančio žvilgsnio efektą.

1. KATĖS AKYS

Juoda riesta linija virš blakstienų - vienas seksualiausių akių makiažų. Katės žvilgsnio efektas vizualiai didina akis, suteikia joms įkypumo, o blakstienoms išraiškingumo. Labai svarbu, kad linija būtų kuo preciziškesnė, o galiukas ties išoriniu akies kampu dailiai riestas ir tolygiai smailėjantis.

Brėžti akių kontūrą bus lengviau, jei pradėsi nuo voko vidurio ir judėsi link išorinio akies kampo. Tuomet liniją brėžk nuo vidinio akies kampučio ir sujunk ją su pradėta voko viduryje.

Shutterstock nuotr.

Blakstienų tušas GRAND VOLUME LASH (ISADORA); Flomasterinis akių kontūras FORMULA PURA (DEBORAH); Matinis akių pieštukas FORMULA PURA (DEBORAH); Flomasterinis akių kontūras LINER FEUTRE SLIM (BOURJOIS); Blakstienų tušas SCANDALEYES RELOADED (RIMMEL), gamintojų nuotr.

2. MADINGASIS DŪMINIS MAKIAŽAS

Šį sezoną dūminiu efektu tamsinamas ne tik akies vokas, bet ir apatinė blakstienų augimo linija. Natūralesnio efekto smoky makiažui naudok rusvų ir tamsiai rudų atspalvių šešėlius. Šventiškumo suteiks šiek tiek paauksintas voko viduriukas ir vidiniai akių kampučiai. Tradicinis dūminis makiažas - pilkų ir juodų šešėlių derinys, tačiau jį gali pagyvinti ir tamsiai mėlyna, baklažanų ar bordo spalva.

Dūminio efekto makiaže svarbiausia tolygiai išsklaidyti šešėlius ir švelniai sulieti atspalvius, kad perėjimai būtų beveik nepastebimi.

Vida Press nuotr.

Blakstienų tušai TWIST UP THE VOLUME BLACK (BOURJOIS) ir DREAM LOOK (DEBORAH); Matinis akių pieštukas FORMULA PURA (DEBORAH); Akių šešėlių paletės SMOKY STORIES (BOURJOIS) ir EYE COLOR WONDER BAR (ISADORA); Skaistalai ir šešėliai viename PARLAMI D'AMORE BLUSH (COLLISTAR), gamintojų nuotr.

3. IDEALIOS BLAKSTIENOS

Ilgos, riestos ir tankios blakstienos - dar vienas būdas žvilgsniui suteikti viliokiškumo. Kad akys neatrodytų pavargusios, voką gali patepti šviesiais nude ar šiek tiek spindinčiais rusvais šešėliais. Vadinamąją vandens liniją ties apatinėmis blakstienomis pabalink pieštuku, tuomet akys atrodys didesnės.

Blakstienas atsargiai pariesk rietikliu. Tarpelius tarp jų užpildyk juodais arba tamsiai rudais šešėliais, gali ir minkštesniu pieštuku. Tuomet blakstienas nudažyk dviem sluoksniais tušo. Rinkis tokį, kurio šepetėliu galėtum pasiekti ir kampučiuose esančias blakstienas. Kad tušas neatsispaustų ant voko, blakstienas dažyk žiūrėdama į veidrodėlį žemyn.

Vida Press nuotr.

Blakstienų tušas VOLUME 1 SECONDE ULRA BLACK (BOURJOIS); Skaistalai ir šešėliai viename PARLAMI D'AMORE BLUSH (COLLISTAR); Akių šešėlių paletė EYE COLOR WONDER BAR (ISADORA); Matinio efekto šešėliai OMBRETTO EFFETTO (COLLISTAR); Baltas akių kontūras SHOCK (COLLISTAR); Vaškinis akių kontūras SCANDAL'EYES (RIMMEL), gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_72693600

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis