Dieninio makiažo taisyklės

Labai dažnai moterys rytais nori daugiau laiko praleisti sapnų karalystėje nei prie veidrodžio, bandydamos užmaskuoti pajuodusius paakius ar per naktį iškilusį spuogą ant nosies.

Kaip tinkamai pasidaryti dieninį makiažą, pasakoja Estera Petreikytė by OZdesignhome

Žinodamos tam tikras, visai paprastas dieninio makiažo taisykles, prie veidrodžio galėsite praleisti vos 10-15 minučių. Padailintas veidas bei paryškintos lūpos ne tik išryškins jūsų pranašumus, bet ir padidins pasitikėjimą savimi! Taigi kokios yra taisyklės, kurios tiesiogine to žodžio prasme išgelbės jūsų dieną?

1. Kreminės pudros naudojimas. Jei veidas neturi jokių problemų, t.y. spuogelių, pigmentinių dėmių ir t.t., tada geriausia būtų kreminės pudros naudojimą palikti tik progomis. Tačiau jei norisi veidą padailinti, labai lengvai pirštais ar teptuku užtepame ploną sluoksnį kreminės pudros.

2. Viena iš svarbiausių makiažo detalių – bruožų ryškinimas. Jei norisi kuo natūralesnio efekto, veidą galima papuošti tik skaistumo suteikiančia priemone. Na, o norinčios šiek tiek ryškesnio varianto, čiumpame bronzatą ir patamsiname vietą po skruostikauliu.

3. Antakiai yra Jūsų vizitinė kortelė, tad juos vertėtų pasiryškinti. Jei jūsų antakiai yra vešlūs, o natūralūs plaukai tamsūs, užtenka juos tik pašukuoti ir švelniai su šešėliu ar pieštuku užpildyti tas vietas, kuriose neauga plaukeliai. Jeigu turite labai šviesius plaukus, pasiimkite vieną iš ankščiau išvardintų priemonių ir susikurkite norimą antakių formą.

Vida Press nuotr.

4. Dieninio makiažo metu nevertėtų kurti meno ant savo akių. Paprasčiausias tušas ne tik atvers jūsų akis, bet ir pagyvins visą makiažą. Taip pat, nepamirškite paakių maskavimo priemonės, kuri suteiks žvalumo ir gaivumo pojūtį visam jūsų įvaizdžiui!

5. Lūpų spalvą rinkitės pagal savo nuotaiką, aprangą bei, žinoma, darbe esančią atmosferą ar taisykles. Švelnių, pastelinių spalvų lūpų dažai tinka visur ir visada, jie paryškina lūpas, užpildo visą makiažą. Tačiau ryškių spalvų lūpų dažai labiau atkreipia dėmesį ir priverčia dažniau šypsotis!

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis