2016 m. rudens makiažo tendencijos

Pradėkime nuo to, kad atėjus rudeniui, spalvų spektras tiesiog keičiasi. Šviesios, pastelinės spalvos užleidžia vietą sodrioms tamsesnėms. Pradeda dominuoti šalta paletė: ruda, raudonojo vyno, pilkai ir tamsiai mėlyna, juoda, smaragdinė, žalia spalva, prigesinta geltona – garstyčių spalva ir kiti rudeniškai tamsūs atspalviai.

Apie šių metų rudens makiažo tendencijas pasakoja makiažo meistrė Olesia Žurvaliova

Kalbėdama apie makiažą, išskirčiau kelias tendencijas, pagal kurias galima išsirinkti sau tinkamiausią kryptį. Kaip visada primenu, jog ne mada diktuoja makiažo taikymą, o pačios moterys. Vadovaukitės savo nuotaika, bendra atmosfera bei savo gyvenimo būdu ir stiliumi. Svarbiausia taisyklė – rinktis vieną tendenciją, o ne kelias. Makiaže išryškinkite arba akis, arba lūpas, arba veido dengimą, t.y. kontūravimą, skaistinimą.

Akių makiažas

Juodoji magija – nuo grafiško akies kontūro iki padūmavusių akių makiažo. Matyt ši tendencija amžina, bet visada turinti savitų prieskonių.

Kas šįmet keičiasi? Akcentuojama apatinė blakstienų augimo linija. Akies lankas neužtamsinamas, o spalva pasiskirsto tolygiai ties apatine blakstienų augimo linija. Viršutinė blakstienų augimo linija bei judrusis vokas padengiami natūraliomis spalvomis.

Šis įvaizdis puikiai tinka iškilioms akims, akims su užkritusiu voku bei mažoms.

Akies kontūrą viršutinei blakstienų augimo linijai siūlyčiau rinktis apvalioms, klasikinės formos ir katės formos akių savininkėms.

Padūmavusių akių efektas tiks visoms anksčiau išvardintoms akims, taip pat ir toms, kurių vokai užkritę.

Vida Press nuotr.

Žėručių žaismas

Iki šiol prisimenu, kai vienai merginai iš lietuviškos popgrupės atlikau makiažą su spindinčiomis lūpomis. Jas padabinau raudonais žvyneliais, kurie kerinčiai spindėjo. Žengdama raudonuoju kilimu ji atrodė tobulai. Šiemet šis efektas yra mados viršūnėje.

Vida Press nuotr.

Ne tik ant lūpų, bet ir akių ar skruostikaulių. Dažniausiai renkamasi tankius aukso, raudonos, sidabro spalvos žėručius. Taip pat nepamirštami rausva, rožinė ir žydra spalvos, tačiau čia reikėtų būti atsargesnėms. Žėručių nepatarčiau taikyti akims su užkritusiais vokais arba iškilioms. Minėtų akių savininkėms siūlyčiau žėručius naudoti ant lūpų arba skruostikaulių. Šia tendencija labiausiai tiks proginiams makiažams.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Lūpos

Rinkitės įvairaus spektro spalvas, nuo sodriai raudonos iki tamsiai bordinės. Nuo žaismingos lėlytės įvaizdžio iki gotikos įkvėpto makiažo.

Vida Press nuotr.

Nesistenkite apibrėžti lūpų tobulai ir nepriekaištingai. Pakandžiotas lūpų efektas jau liko praeityje, tačiau ideali lūpų forma taip pat nebemadinga – visi mados namai kalba apie individualių lūpų formos ryškinimą.

Vida Press nuotr.

„Nude“ makiažo tendencijos

Na ir galiausiai nuogo makiažo tendencijos natūralaus makiažo gerbėjoms. Natūralus veidas, akys, antakiai – be jokių ypatingų akcentų, tik skaisti idealios būklės oda ir gaiviai spindintis veidas. Pamirškite matinį veido efektą. Skaistalai būtini, kaip ir tušas. Šį makiažo efektą siūlyčiau merginoms, kurios turi nepriekaištingą odą.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis